PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 319
ocen
7,8 10 1 31319
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

Jakie seriale oglądają fani "Kochanych kłopotów"? Może coś polecacie?

Aguslava

Co prawda widziałem tylko dwa odcinki (niestety ciężko znaleźć w internecie by ten serial obejrzeć, bo wszędzie są martwe linki).

Ale polecam Joan z Arkadii, niby serial dla nastolatków, ale wcale taki nie jest to porządny serial obyczajowy.

MistrzSeller

Jezioro marzeń :)))))))))))))

swoija drogą nie ma godnego następcy Gilmore...oglądam wiele seriali ale ten jest jedyny w swoim rodzaju. Samej marzy mi sie czasem zostać reżyserem i stworzyć coś w tym temacie ...

kamciax

No właśnie też nie mogę znaleźć niczego w tym kimacie, chociaż lubię Greek (ale też już niestety się skończył) i Hart of Dixie - chociaż na chwilę można wrócić do StarsHollow :).

A do Jeziora marzeń jakoś nie mogę się przekonać :(. Obejrzałam kilka odcinków (niestety kiepskiej jakości) i jakoś nie mogę wczuć się w ten klimat, chociaż wydawało mi się, że serial o nastolatkach z małej miejscowości to będzie właśnie to :D.

MistrzSeller

O, to może obejrzę - nawet o nim nie słyszałam :)

ocenił(a) serial na 10
Aguslava

Bunheads! Ta sama producentka, można wyczuć to gilmorkowe COŚ! Nadal to nie jest to samo... No ale COŚ jest. Dodatkowo w tym serialu występują aktorzy z gilmorek! W roli głównej Kely Bishop! :D A później w serialu pojawia się Liza Weil! :D

Ponadto w serialach Hart of dixie i pretty little liars wykorzystywana jest scenografia z Gilmorek! ;)

ocenił(a) serial na 8
Aguslava

a ja polecam Parenthood :) bardzo przyjemny serial :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones