PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 279
ocen
7,8 10 1 31279
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

Polska w Gilmore girls

ocenił(a) serial na 10

W dziesiejszym odcinku Lorelai powiedziała do grupki kobiet: "Napadli na mnie jak naziści na Polskę!" Ale się zdziwiłam jak to usłyszałam!

ocenił(a) serial na 8
anielinka

No ja tez sie zdziwiłem a jeszcze beka bo w tym samym odzcinku Lane Kim gdy gadała przez telefon wspominała coś o
Dzemie :D :P

ocenił(a) serial na 10
anielinka

i tak najbadzej fajny jest odcinek, gdy ten od korepetycji pyta swoje dzieci przy gilmorkach o polskich kompozytorów...

rebelity

o Dżemie? wow. ja jestem wielką fanką Dżemu (jak i Gilmorów) także mnie to zainteresowało. Który to odcinek?
w 5 serii, podczas rozmowy Richarda z Rory na lanchu w Yale, Rory powiedziała coś, że obrady czy kłótnie są takie jak w polskim sejmie ;)
nie ma co, dużo tych wątków 'polskich' jest.

ania_76

Lane moglo o inny 'dzem' chodzic.
albo inna ;)

http://www.jem-music.net/ [www.jem-music.net/]

ocenił(a) serial na 10
anielinka

a czy mi się tylko wydaje i mam coś ze słuchem czy jak pani Kim przedstawiała Gilmorkom Dave'a na święcie dziękczynienia i one powiedziały, że miło go poznać to on odpowiedział "wzajemnie" po polsku? oO

użytkownik usunięty
Nesca18

co do polskich akcentów to Rory w akademiku ma na ścianie plakaty przedstawiające różne miasta m.in Warszawę : ) nie pamiętam dokładnie, w którym odcinku to widać, ale chyba jak Logan wchodzi do jej pokoju przez okno/

kurczę nie wiedziałam że wznowili emisję!!! która seria teraz leci??

użytkownik usunięty
Czarodziejka_z_Ksiezyca

emisja nie została wznowiona, ani na polskich, ani amerykańskich programach.

hahaha dzięki xD
przeczytałam tytuł "w dzisiejszym odcinku..." ale nie sprawdziłam że to post z 2006 roku xD

ocenił(a) serial na 10
Czarodziejka_z_Ksiezyca

na torrentach są wszystkie odcinki, ja właśnie jestem na trzecim sezonie :)

Nesca18

już kilka razy oglądałam ten serial więc nie pali się, ale miło było by zobaczyć jeszcze raz :D

ocenił(a) serial na 10
Czarodziejka_z_Ksiezyca

ja właśnie nigdy nie widziałam wszystkich sezonów od 1-7 absolutnie każdego odcinka więc sobie teraz oglądam :D

Nesca18

ja bodajże 2 lata temu przez przypadek trafiłam na "kłopoty" w tvn7 i wciągnęłam się, ale niestety to był już 7 sezon więc 'zdobyłam' wszystkie sezony i znając zakończenie obejrzałam wszystko od początku i po prostu uwielbiam ten serial ;)

ocenił(a) serial na 10
Czarodziejka_z_Ksiezyca

ja od deski do deski dotarłam tylko do 4 sezonu chyba, resztę widziałam urywkami w tv i nie mogę się doczekać żeby to wszystko nadrobić, nie widziałam prawie żadnych odcinków w Yale i z Loganem :D

Nesca18

i tak najlepsze odcinki były z Jess'em ;D

ocenił(a) serial na 10
Czarodziejka_z_Ksiezyca

No pewnie! Ja już wiem, że nie będę lubić Logana :P

ocenił(a) serial na 10
Nesca18

Myślę, że spodoba Wam się Logan:) jest trochę podobny do Jessa, w każdym razie na pewno nie do Deana.

igula_2

próbowałam polubić Logana ale nawet Dean był od niego lepszy... ;p

ocenił(a) serial na 10
Czarodziejka_z_Ksiezyca

Ja już dotarłam do sezonu 4, uwielbiam odcinki jak Rory jest w Yale :D
Ale nie lubię tego Jasona faceta Lorelai ;/

Nesca18

Spokojnie Lorelai jeszcze kilka razy zmieni faceta ;p

ocenił(a) serial na 10
Czarodziejka_z_Ksiezyca

Wiem pamiętam z dalszych odcinków :P

ocenił(a) serial na 10
igula_2

Haha, na razie jestem na etapie,że Dean właśnie zerwał z Rory która była na przyjęciu u swoich dziadków i muszę powiedzieć, że na chwilę obecną polubiłam Logana :D
Od tego czasu wyjazdu na spotkanie bractwa czy czegoś, ale pewnie jeszcze zdążę zmienić zdanie parę razy? Skoro Czarodziejka twierdzi,że nawet Dean był lepszy :P

Nesca18

Każdy ma swoje gusta, po prostu uważam że Rory i Jess byli idealni dla siebie i jak on się pojawia w jakimś odcinku pod koniec to żal serce ściska ;<

ocenił(a) serial na 10
Czarodziejka_z_Ksiezyca

Ale ja broń boże nie twierdzę,że nie był! Po prostu nie sądziłam,że polubię Logana :P

Nesca18

ja nie lubiłam Jessa :D
mam sentyment do Deana, ;p

Tak, widać to jak całuję się z Loganem. Nie pamiętam też, który odcinek. Ale od razu zrobiłem zdjęcie i wysyłałem kumplowi, który też oglądał. Jest plakat bodajże Warszawy i wielki napis POLAND.

Sezon 5 odcinek 18,
ok 3 minuty :)

anielinka

w 3x14 gdy mozna zobaczyć że w Stars Hallow jest pomnik Kazimierza Pułaskiego :D

ocenił(a) serial na 10
anielinka

Paul Anka to Polski owczarek nizinny.

anielinka

Dużo Polskich wstawek, a już nie mówię, jak producenci upodobali sobie EUROPE, to wycieczka, to odniesienie do Europy,to jeszcze coś.

anielinka

W odcinku 3 drugiego sezonu, gdy Lorelai przychodzi do pokoju Rory by ją obudzić i pogadać, pyta śpiącą Rory: "watcha doing", na co ta odpowiada "taking back Poland". "Good luck with that" odpowiada Lorelai.

Mahosia

Właśnie, czy ktoś wie. Czemu jest aż tak dużo wstawek o Polsce? Jednak jak już Amerykanie wspominają o Europie to bardziej mówią o Francji / hiszpani uk itp

ocenił(a) serial na 8
anielinka

Kilka razy w amerykańskich produkcjach widziałam nawiązania do ataku Niemiec na Polskę (w podobnym jak tu kontekście) i zapewne wynika to z tego, że w szkole mają tłuczone, jak zaczęła się II wojna światowa - mogą o Polsce nie wiedzieć nic, ale fakt napaści na nas 1930 pewnie każdy kojarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones