PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 275
ocen
7,8 10 1 31275
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

Czy ktoś może wie jak to jest z Lorelai po drinku? Dlaczego zawsze to ona wraca z kolacji
prowadząc samochód? Nawet jeśli nie pije dużo przed kolacją, to zawartość alkoholu we krwi na
pewno przekracza dozwoloną ilość. Tym bardziej, że nie spędzają na kolacji tyle czasu, żeby liczba
promili mogła dostatecznie zmaleć. Czegoś nie zauważam? Proszę kogoś o wytłumaczenie :)

ocenił(a) serial na 10
Nymph

W USA mają bardzo wysoki limit dopuszczalnej ilości alkoholu we krwi (0,8). Często w amerykańskich serialach bohaterowie prowadzą samochody po jednym czy dwóch drinkach... może piją słabe drinki?:)

ocenił(a) serial na 8
Nymph

Tak jak napisała Igula_2, w Stanach jest wyższy dopuszczalny limit i rzeczywiście piją słabsze drinki. Generalnie jazda po kilku drinkach jest niestety traktowana z dużym przymrużeniem oka.
Poza tym, Lolerai też trochę je podczas tych kolacji ;)

ocenił(a) serial na 10
Nymph

Jak to nie spędzają tyle czasu? Kolacja jest o 7, drinki są przed 7, kolacja trwa z reguły jakieś 2 godziny, czasem więcej. W tym czasie zjadana jest na prawdę spora dawka jedzenia no i dochodzi kwestia 0,8 promila :)

ocenił(a) serial na 9
Gabrielle_de_Lioncourt

Ja zawsze myśłałam, że jeśli ona już piła to później autem jechała Rory

ocenił(a) serial na 6
karolinaaaa96

Nie zawsze, potem Rory jest na studiach i często jadą oddzielnymi samochodami.

ocenił(a) serial na 7
Nymph

Cieszę się że ktoś poruszył ten temat. Dla mnie nowa informacja że można w USA więcej wypić, ale jak na setial rodzinny mohli zwrócić uwagę na wartości moralizatorskie.

ocenił(a) serial na 10
darrej

Zastanawiająca jest ta potrzeba niektórych ludzi, żeby serial ich moralizował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones