PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665889}

Kod Lyoko: Nowa Ewolucja

Code Lyoko Evolution
6,3 321
ocen
6,3 10 1 321
Kod Lyoko: Nowa Ewolucja
powrót do forum serialu Kod Lyoko: Nowa Ewolucja

A mi się podoba

ocenił(a) serial na 9

Nie wiem dlacego wy twierdzicie że producenci "spieprzyli" ten serial. Mi się podoba, może
animacja nie jest najlepsza ale nawet nawet

Sandrusja

W animacji podoba mi się jedynie szybkość, walk dynamika. Starsza była jakoś spowolniona, sama akcja w Lyoko była zbyt powolna. Ale co do wyglądu np. Yumi, czy Aelity tamte podobały mi się bardziej. Sama akcja na Ziemi jest raczej kiepska, nie wiem czy za mały budżet czy nie potrafili wymyślić czegoś lepszego. Ogólnie ujdzie, ale szału nie ma.

ocenił(a) serial na 10
Sandrusja

Mi też się podoba. Jest super. Brakuje kilku szczegółów, ale trudno. Dlaczego Sissi i matka Aelity mają blond włosy? Przecież Sissi nie była blondynką, a matka Aelity też miała różowe włosy. Co do gry aktorskiej może być, niektóre kadry są ciekawe. Najbardziej bawi mnie spektrum, a szczególnie jak przed nim uciekają. Jak są naprzeciw siebie to czemu się gapią na siebie zanim od razu uciekać, albo gonić. Ciekawą wersją jest też to, że spektrum ma interesujące oczy. Dobrze, że zrobili tak jak w kreskówce, że spektrum robi te "kule" elektryczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones