PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482803}

Sky of Love

Koizora
7,7 781
ocen
7,7 10 1 781
Koizora
powrót do forum serialu Koizora

kogo jest to dziecko na końcu 6 odcinka - kiedy mika jest nad rzeką i mała dziewczynka wola do niej mamo, nie mówcie że to dziecko jej i hiro. no bo jej męża nie pokazali więc naszła mnie taka myśl......

ocenił(a) serial na 10
magda919

Nie wiem kogo jest to dziecko, ale to na pewno nie jest córka Hiro.

ocenił(a) serial na 9
mileka15

Wydaje mi sie ze to moze byc dziecko Tatsuyi, bo pod koniec jest scena kiedy oni siedzą w tej knajpie Tatsuyi wiec może i dziecko było jego?

ocenił(a) serial na 5
misiaa10

całkiem możliwe, iż zrobili sobie noc poślubną po swoim ślubowaniu^^. taka wersja jest lepsza niż to iż znalazła sobie mężusia, kiedy dalej gada z niebem i pyta czemu się rumieni ;];] tak czy siak, ja wole myśleć iż była noc poślubna.

pissedchupacabra

To na pewno dziecko Hiro:) widzieliście jakie misie ta mała niosła?? Te co Hiro dał Mice jak dowiedział się że zostanie tatusiem :) według mnie to jest podpowiedź od reżysera ;) i zastanawiacie się kiedy.... wydaje mi się że wtedy jak poczuł się lepiej i wrócił do domu na kilka dni ;)

magda919

Poza tym, ten serial powstał na podstawie mangi, znalazłam tą mangę i przeczytałam kilka ostatnich rozdziałów;) Dziecko jest na pewno Hiro, jakiś miesiąc po jego śmierci;'( Mika zorientowała się że jest w ciąży:D Hiro zostawił po sobie życie:) jeśli nie wierzycie oto link ( usuńcie spację)
http://www.mangareader.net/koizora/ 29/40

DaGaaaa_1714

;) super że nie tylko ja tak pomyślałam ;) więc można uznać iż HIRO umarł to serial i manga mają tak jakby happy end ;)

magda919

Jest jakieś światełko w tej historii, ale i tak jak myślę o całości to po prostu znowu mam łzy w oczach.... mało kiedy tak płaczę na serialu czy filmie jak na Koizorze. Najlepszy serial jaki oglądałam:) mimo że się naryczałam co nie miara. Troszkę mi też przypomina mangę NANA... też zapada głęboko w pamięć, szkoda tylko że jest nie dokończona :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones