PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 566
ocen
5,8 10 1 13566
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Jeden umarł dobra. Drugi chyba też (nie wiem nie oglądam ostatnio). To co się teraz stanie z tym obecnym? Mogą w kartony go wrzucić, będzie przynajmniej śmiesznej.

ocenił(a) serial na 10
Andrzejcoolziomek

To jest serial na licencji Oryginalny Rex miał aż 6 opiekunów w tym 3 zniknęło bez wyjaśnienia więc u nas jeszcze tak nie jest najgorzej.

ocenił(a) serial na 7
ghf

Jak widać masz rację.

użytkownik usunięty
ghf

bez wyjaśnienia którzy bo wyjaśnione jest odejście Mosera oraz Fabriego obaj zginęli na ekranie,a kogo jeszcze liczysz?

ocenił(a) serial na 10

Już ci kiedyś pisałem ale z przyjemnością powtórzę Moser i Lorenzo ich śmierć pokazali , ale Brandtner , Hoffman i Rivera zniknęli bez wyjaśnienia nawet słowem nie powiedzieli co się stało. No bo z Terzanim serial się skończył a on żył w ost odc.

użytkownik usunięty
ghf

no tak w sumie z Terzanim to oczywiste że serial zakończył się więc on analogicznie zakończył występy.Brandtner wiadomo że zginął,pisałeś nawet że gdzieś można było oglądnąć jakiś odcinek z jego śmiercią,ale wycofali bo był zbyt brutalny.Hoffmann i Rivera oficjalnie żyją ale jakby odeszli z pracy?

ocenił(a) serial na 10

Tak ale wszystko to wiadomo z wywiadów z aktorami czy Scenarzystą ale ci którzy tylko oglądają serial mogą być zdziwieni czemu z odc na odcinek znika opiekun a nwet słowem nie wyjaśnią co się stało.

Krążyły takie plotki że był odc ze śmiercią Brandtnera ale sam aktor je zdementował więc nie ma oficjalnego wyjaśnienia wątku Alexandra.

użytkownik usunięty
ghf

u nas to chyba tak o Lucynie coś wspomnieli że dostała super ofertę i wyjechała do Wrocławia,Nina wcześniej wiadomo było że musi odejść bo Rysiek wraca,Beata nagle zniknęła bez wyjaśnienia wtedy co Lucyna,Ewy tłumaczyć nie musieli bo i tak był niesmak z nią związany i raczej nie zrobiła dobrego wrażenia w drużynie.

ocenił(a) serial na 10

Tak tylko Beata zniknęła bez wieści a tak to nie.

Już ci też pisałem że Włosi usuneli z kanonu Brandtnera i Hoffmana , a Fabri dostał Rexa po Moserze czyli według obecnego kanonu Alex i Marck nie istnieją.

użytkownik usunięty
ghf

chyba z Riverą musiało to najbardziej irytować,nazwałeś go kiedyś najlepszym komisarzem mimo występu w tylko 19 odcinkach,facet związany z psem tak sobie znika.

ocenił(a) serial na 10

Wystąpił w 22 odc i jest na równi z Brandtnerem czy Moserem . pomyśl jak potem był mój zawód gdy dostaliśmy Terzaniego.

użytkownik usunięty
ghf

nie ma chyba strony,sposobu gdzie byłyby te włoskie odcinki,bo chyba w tych włoskich prędzej znajdę takie których jeszcze w Aleksie nie przerabiali.

ocenił(a) serial na 10

Wiesz szkoda że stopklatka nie pokazuje Włoskich odc jak TV4 i TV6 miały prawa to pokazywały te stacje Włoskie odc Axn również już ich od jakiegoś czasu nie pokazuje. Jak znajdę jakąś stronę to ci powiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones