PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629466}
5,8 13 566
ocen
5,8 10 1 13566
Komisarz Alex
powrót do forum serialu Komisarz Alex

Totalne dno

ocenił(a) serial na 1

Serial jest beznadziejny , żadnej akcji ,Nie ma żadnego porównania do niemieckiego
Rexa.W serialu nie ma rozwiniętej akcji ,wszystko nie trzyma się kupy .Gra aktorska na
najniższym poziomie Wesołowski trzymał psa na smyczy , podczas akcji mówię tu chyba o
drugim odcinku .Wczorajszy odcinek jeszcze bardziej beznadziejny .Nic nie da temu
serialowi że grają tu znane osoby np.Daniel Olbrychski.Skoro nie potrafią przerobić dobrze
scenariusz niemieckiej wersji.Wielkie brawa dla serialu Ojciec Mateusz który jest dobrze
zrobiony.

lunas

Nie można absolutnie porównywać tych filmów - bo tak jak piszesz, jeden jest naprawdę fajny, a drugi to badziew.
Ojciec Mateusz, jego gosposia, kościelny, babcia Lucyna i wszyscy gliniarze (nawet Możejko) wzbudzają sympatię widza. Akcja jest wartka, spójna z niezłymi komediowymi elementami.
W Komisarzu Alexie jest wszystko dokładnie na odwrót - ciągnie się to-to jak guma od gaci, aktorzy grają jak amatorzy z kółka dramatycznego w Wólce Małej, zamiast wzbudzać sympatię, po prostu irytują.
Brak słów... :(

stefan_rad

Zgadzam się w 100% dokładnie to samo pomyślałam wczoraj oglądając ten serial. Tam się cholerka nic nie dzieje!!! Zero napięcia, zero tajemnicy, ZERO wszystkiego !!!

ocenił(a) serial na 1
lunas

a no tak nic dodać nic ująć niestety , jedyne zastosowanie tego serialu jakie mi do głowy przychodzi to sprzedawać go do szkół kształcących aktorów reżyserów scenarzystów itd ogólnie wszystkich które mają do czynienia z kręceniem filmów , a sprzedawać po to żeby studenci wiedzieli jak NIE POWINIEN WYGLĄDAĆ ŻADEN FILM - SERIAL - może choć w minimalnym stopniu pokryje to starty finansowe , bo to coś nazwane "Komisarz Alex" to jest totalna porażka pod każdym względem , obsada aktorska ( dobór aktorów to klapa) robi wrażenie naćpanych - snują się jakoś ospale psa też to dotyczy , fakt filmowy Alex jest śliczny i tylko tyle , kocham psy i żaden nie zachowuje się w taki sposób jakby był na psychotropach , ja rozumię że treść poszczególnych odcinków musi korespondować z austriackim pierwowzorem ale to wcale nie znaczy że można tak potwornie skopać scenariusz , tu wszystko jest o kant d..py potłuc ,od treści każdego odcinka w którym niby to wiadomo o co chodzi ale jednak nie do końca bo najistotniejsza jest sprawa kanapek - dety Puchały itp duperele , nawet wnętrza czy to posterunku czy to mieszkanie Bromskiego , nawet jego szpanerski kabriolet nie mówiąc już o drętwej niby grze aktorskiej , to w końcu serial kryminalny a nie mdły plastikowy tasiemiec typu M jak miłość czy inna wspólna , tu nic się nie dzieje a przecież wspomniany tu już "Ojciec Mateusz " czy "Niania" są dowodem że potrafimy zrobić świetną -dostosowaną do polskich realiów wersję serialu , zmusiłam się do obejrzenia 4 odcinka w nadziei że coś się poprawi ale niestety , daruję więc sobie oglądanie tego nieporozumienia szkoda tylko że wyrzuca się kupę kasy na robienie takiego badziewia - cóż niesmak zostanie

ocenił(a) serial na 5
lunas

Także przyszedł mi na myśl serial "Ojciec Mateusz",w którym wielkim atutem jest obsada i gra aktorska.W Alexie już rola głównego bohatera nie robi żadnego wrażenia. Daniel Olbrychski też nie ratuje tego filmu. Moim zdaniem nawet nie pasuje do tego serialu.

ocenił(a) serial na 1
lunas

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones