PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630192}

Koniec defilady

Parade's End
7,3 3 421
ocen
7,3 10 1 3421
Koniec defilady
powrót do forum serialu Koniec defilady

Tegoroczne Batfy

ocenił(a) serial na 9

Nominację dostała Rebbeca Hall jako najlepsza aktorka i cały serial jako najlepszy miniserial.
Do tego 5 nominacji w innych technicznych kategoriach.

DLACZEGO, pytam, pytam, dlaczego nominacji nie dostał Benedict? Czy oni naprawdę tak go nie
lubią? Za Sherlocka dostał i Freeman i Scott, a on tylko nominację. A za Parade's End, gdzie był
po prostu niekwestionowaną gwiazdą - lśnił jak Supernowa - oczywiście posiedzi sobie grzecznie
na krzesełku, zrobią mu kilka zdjęć i zagryzie zęby. Nie wiem co musiałby zrobić, że dostać tą
wykrzywioną statuetkę.

ocenił(a) serial na 9
rose_16

Zgadzam się z tobą. Benedict powinien dostać przynajmniej nominację. Moim zdaniem zagrał świetnie, ale widocznie go nie doceniają... Niestety.

ocenił(a) serial na 9
Roksolana_13

Bafty, bafty i po baftach. Oczywiście ostało się tylko na nominacjach. BC nawet nie było, Martin wyglądał świetnie z Amandą, a największą atrakcją były Graham i Dalekowie (sztuk dwie) krążący dookoła. Ogólnie nie mam zastrzeżeń co do wyników, ale Parades End's... Aż mnie skręca. Zobaczymy za rok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones