Kontrola
powrót do forum 3 sezonu

Potężne rozczarowanie

ocenił(a) serial na 7

Niestety, ale sezon bardzo słaby. Poprzednie trzymały w napięciu i nie dało się oderwać. Sezon trzeci przypomina promocję playlisty "Alternatywna Polska" ze Spoti i to by było na tyle. Temat przewodni zupełnie od czapy.
Podsumowując, powieka mi nawet nie drgnęła. A przy tej produkcji powinna :(

kaxuu

no niestety też jestem zawiedziona sezonem 3 a planują wkrótce 4 i niewiadomo o co chodzi z tą ciążą z hiszpanem

ocenił(a) serial na 7
Weronka90

Również jestem zawiedzona i nie jesteśmy jedyne. Pojawił się mały spoiler na temat 4 sezonu.
https://teleshow.wp.pl/lesbijki-w-wielkim-miescie-kontrola-nauczy-polakow-tolera ncji-6764504970726208a?fbclid=IwAR1iHhwAU5Ogv0mwMQNemZPyvf4JUpygKiDfPAYmg0KX5NPv 3h-tUheRLIM
Nie powinni tego 4 w ogóle kręcić,by pozostawić dobry smak i klimat serialu jaki był w 1 i 2 sezonie.

gabagreen

Coz zrobic

gabagreen

3 lesbijki i dziecko serio nie mogli wymyslec cos innego

gabagreen

im głębiej w las tym ciemniej:P

ocenił(a) serial na 7
Weronka90

Nie da się tego skomentować. Popłynęli.

gabagreen

niby trzeba być tolerancyjnym wobec lgbt+ ale oni mi się czasem wydaje że chcieliby mieć wszystkie prawa,brać ślub w kościele,adoptować dzieci,a niech każdy żyje jak chcę nawet z dmuchaną lalką barbie nie robiąc drugiemu krzywdy i nie wchodząc w jego życie z butami bo dziecko powinno mieć matkę i ojca a nie 2 mamusie czy 2 tatusiów

ocenił(a) serial na 7
Weronka90

Miałam na myśli ze mieli pokazać miłość związek dwóch kobiet, a fabuła w czwartym sezonie sadzać po spoilerach rozjeżdża sie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
Weronka90

Kompletnie nie zgadzam się z Twoja wypowiedzią. Mówię o fabule serialu. Zaznaczam ze to są NORMALNI ludzie. I kończę te dyskusje bo nie wiedziałam ze mam do czynienia z kimś kto ma daleko idące uprzedzenia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
Weronka90

Gdybys nie zauważyła wśród kleru również są homoseksualni. Związek to również kobieta z kobieta . Kończę rozmowę z tobą na tym forum bo mnie mózg boli z tego wąskiego myślenia.

gabagreen

no niech żyję z mrówką jak chcę a nie demoralizuje dzieci pokazując się z drugą babą bo jej żaden chłop nie chciał i teraz się się w du.. poprzewracało.związek to tylko jak bóg stworzył mężczyna i kobieta a nie jakieś odłamy i debile nieposiadające mozgu jak lgbt+

ocenił(a) serial na 7
Weronka90

Koniec zamilcz już. Obrażasz na calego.

gabagreen

Prawda w oczy kole ale jak gadam z patologia lgbt+ co chce adoptowac dzieci by je molestowac to co sie dziwic

ocenił(a) serial na 7
Weronka90

Gdybys miała trochę wrażliwości i wiedzy wiedziałabys ze to nie orientacja świadczy ze kogoś się molestuje. Wyjdź z tego forum bo naprawdę żal ze tacy ludzie jak ty jeszcze są na tym świecie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
Weronka90

Nie wiem do czego teraz ten wywod napisalas. Ale temat można uznać za zakończony

gabagreen

czytaj ze zrozumieniem to będziesz wiedzieć i to Polacy kręcą najgorsze filmy i seriale jak to patologia

ocenił(a) serial na 7
Weronka90

Nie będę się wczytywać w Twoje rozległe epopeje bo mi szkoda czasu na bzdury.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Weronka90

Polacy kręcą najgorsze filmy?Co to ma być za wypowiedź.Jak nie masz pojęcia,to się nie wypowiadaj,idź już bo zaczyna się twój klimat:Jaś fasola,a później Moda na sukces-ambitne kino niezależne.

fish_18

Beznadziejna produkcja i najgorsze produkcję polskie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones