PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=359797}

Kopciuszek

4,5 1 154
oceny
4,5 10 1 1154

Kopciuszek
powrót do forum serialu Kopciuszek

W którym odcinku tego serialu grał Filip Bobek?

Kara_5

W wielu, ale powtórka pierwszego będzie chyba w poniedziałek ;D

ocenił(a) serial na 8
Kara_5

Widzę,że post stary,ale i tak odpowiem,bo ostatnio oglądałam ten serial :D Filip Bobek pojawił się pierwszy raz w 22 odcinku i był do końca serialu (nie było go tylko w jakichś pojedynczych odcinkach).

Bialawilczyca7

Bialawilczyca7. Super, że się odezwałaś. Szukałam właśnie kogoś takiego jak Ty. Kto orientuje się chociaż trochę w tym serialu. Chciałabym się Ciebie o coś poradzić, o coś zapytać.. Za odpowiedź byłabym bardzo wdzięczna. Otóż widziałam kiedyś na You Tube filmik prezentujący Filipa Bobka w różnych produkcjach serialowych i filmowych. I była tam scena bójki o dziewczynę. To był chyba jakiś park. W każdym razie był z dziewczyną na ławce, aż ktoś im przerwał. Była ona lepiej ukazana niż którakolwiek z BrzydUli. Filmiku już nie ma, ale przypuszczam, że było to scena właśnie z serialu Kopciuszek. Czy zatem pamiętasz taką sytuację z tego serialu, w którym Maks walczyłby z kimś o Blancę, ą później trafił na komisariat? Jeśli tak, jeśli to było z tego serialu, to czy pamiętam może Pani, z których mniej więcej odcinków, albo chociaż kontekst tego wydarzenia, pomógłoby to w odnalezieniu tego epizodu i ponownym obejrzeniu tej sceny. Jak już pisałam, za odpowiedź byłabym bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam.:)

ocenił(a) serial na 8
arpeggio

Hmm, serial oglądałam na tyle dawno, że nie pamiętam dokładnie scen. Możliwe, że była taka sytuacja lecz nie wiem. Przykro mi, że nie mogę pomóc ale jak coś mi się przypomni, to od razu napiszę :)
PS Ewentualnie mogła to być scena z serialu 'Prosto w serce' ;)

Bialawilczyca7

Chyba już nikt na świecie nie pamięta tej sceny.;) Ale bardzo dziękuje za odpowiedź i za chęć pomocy.
To nie mogło być z serialu Prosto w serce, bo charakterystyka postaci, którą tam gra jest zupełnie inna. Pamiętam jeszcze w czasie tej bójki przewracali się na ziemi, a potem było ujęcie jak jedzie radiowóz. Blanca ( chyba.;-) ) coś krzyczała. Chyba żeby ten drugi puścił Maksa. Potem jest ujęcie na komisariacie. Maks wygląda podobnie jak Marek po bójce. Potem Blanca rozmawia z tym drugim. Maks siada na boku i czeka na nią. Potem ona idzie do niego i z nim odchodzi. Nie wiem co mógłbym jeszcze o tej scenie napisać. A czy jest pani pewna, że Bobka nie było do 20 odcinka w kopciuszku?

ocenił(a) serial na 8
arpeggio

Mógł być już od 20 odcinka ;) Co do tej sceny to nie wiem, czy Maks aby nie bił się z Jackiem (ale nie mam pojęcia w którym odcinku i czy w ogóle tak było).
Cóż,chyba na razie mogę jedynie poradzić obejrzenie całego serialu :) Pozdrawiam.

arpeggio

Cóż. Pozdrawiam.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones