PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684872}

Królowa serc

Reina de Corazones
8,0 1 260
ocen
8,0 10 1 1260
Królowa serc
powrót do forum serialu Królowa serc

Postanowiłam założyć nowy temat, w którym można będzie porzucać pomysłami/domysłami BEZ SPOILEROWANIA. Bałam się wchodzić na inne tematy z obawy właśnie, że coś niechcący przeczytam xD

Ze swojej strony napiszę, że przemknęła mi przez głowę myśl, że Reina wcale nie straciła pamięci i wszystko co robi, robi by chronić swoich bliskich, ale trochę to upadło po tym jak Reina zaczęła się sama pakować w tarapaty. Pomyślałam też sobie, że Patricio może być zaginionym bratem Estefanii, bo nic nie wiadomo o jego dzieciństwie xD
Macie jakieś swoje pomysły?

ocenił(a) serial na 8
girl_with_tattoo

Raczej nie wydaje mi się, żeby Reina nie straciła pamięci, po co miałaby tak udawać? Nie wiem czy w taki sposób mogłaby ochronić swoich bliskich.
Też tak myślę, że Patricio jest tym zaginionym bratem Estefanii, tym który ukrył się w szafie, kiedy zamordowali ich rodziców.

ocenił(a) serial na 10
Ramiro_29

Reina straciła pamięć i nie udaje, a co do Patricia "La Supremo" to on jest bratem Estefanii tym co ukryła go w szafie, ma też drugiego brata ale przyrodniego.

ocenił(a) serial na 8
carle

Wiem, tylko, że tak jak powyżej wspomniano, mają to być spekulacje bez spoilerów, więc tu nie można nic ujawniać na przód z tego, co jeszcze nie pokazali w telewizji. Można się tylko domyślać.

ocenił(a) serial na 8
carle

Spekulacje nie fakty!

carle

Matko i córko nie umiecie czytać?!?!

ocenił(a) serial na 8
girl_with_tattoo

Mnie zastanawia kto chce zabic Reine . Oczywiscie najpierw nasuwa sie pierwsza mysl najbardziej oczywista ESTEFANIA lub VICTOR. Ale wlasnie to znowu by bylo za proste. Victor chyba by nie byl w stanie jej zabic bo on ma na jej punkcie obsesje. Jak Reina prawie umarła w tej kostnicy co ja uspili to on chcial sie zabic wiec watpie. Znowu Estefania jest tak bardzo prawdopodobna ze to wrecz glupie jakby to bylo takie proste do odgadniecia. A moze jest kilku zabojcow? Lub ten prawdziwy jeszcze nie wyszedl z ukrycia??

monia198923

No ja już niestety dostałam odpowiedź...
Jak wtedy Victor chciał się zabić - że też Isidro musiał mu podmienić te fiolki...

ocenił(a) serial na 8
girl_with_tattoo

Ja tez :((( Ale lubie sobie spekulowac na danym etapie. Gdyby mi ktos nie powiedzial to w zyciu bym sie nie domyslila na te chwile kto to moze byc. Naprawde :) I to kim jest Patricio tez bym nie wpadla na ten moment. Nic o nim nie wiadomo. Skad ci przyszlo ze to brat Estefani??? On nawet sie dzis nie przejal ze ja postrzelili. Dla mnie to PAN TAJEMNICZY.

monia198923

Tak z głupa na to wpadłam, pomyślałam sobie, że powinien się już pojawić, a to był ten moment kiedy pojawił się Fernando xD potem słuchałam bacznie tych momentów jak Smith węszyła w jego przeszłości i nic nie było o dzieciństwie i tak jakoś mi wpadło do głowy xD
Ale mam wrażenie, że twórcy starają się wybielić Estefanię... jest francą, która nabruździła w życiu Reiny i Nicolasa, ale robią z niej przykładną matkę, poświęcającą się żonę i nawet "morderczynię z zasadami", jak zabija te kobiety - zawsze wybiera matki, które opuściły swoje dzieci itp.

monia198923

On może nie wie, że jest jej bratem?
Poza tym nawet dla Smith jest stanowczy xD

ocenił(a) serial na 8
girl_with_tattoo

On od początku wszystko wie w końcu jest szefem agentów. :)

Ramiro_29

No normalnie no! znowu spoiler?

girl_with_tattoo

I to jest najgorsze na filmwebie. Jest napisane bez spoilerów, a większość i tak co chwilę spoileruje.... Jakby nie rozumieli czytanego tekstu... I ja właśnie z tego powodu nie wchodzę na filmweb, gdy telkę oglądam pierwszy raz.

jagodajulia

też sobie odpuszczam już fora, za duże ryzyko. Ale już po telenoweli. Jedna z lepszych jakie widziałam.

girl_with_tattoo

Ja też sb jak czas temu odpuściłam. Piszę tylko wtedy, gdy telkę już widziałam. Tak, już koniec. Telka fajna, ale pod koniec zaczęłam trochę odpuszczać. Gwałt na Javierze :P, nie wiem co ten scenarzysta brał, że takie coś wymyślił... Ta telka z czasem zrobiła się absurdalna. I szkoda, że Junajo okazał się tym złym. Dobrze, że Reina bylu razem z Javierem. Lazaro z Jacky, a Isidro z Conny.

jagodajulia

też miałam wrażenie, że już przesadzają z ilością absurdów i porwań czy zamachów. Mnie rozwalił zawał Javiera w scenie zabicia Victora...
Też odpuszczałam pod koniec, odpuściłam kilka odcinków ok 120. odcinka i już się nie mogłam do końca połapać o co chodziło

girl_with_tattoo

To ja może nawet i wcześniej. Pamiętaj jak wkurzyło, gdy Reina wyjechała do Hiszpanii i wciąż tam siedziała, a każdy i tak już wiedział, gdzie się ukryła. Wg mnie to było absurdalne. Clara raczej mogła podróżować.
Ja trochę streszczeń poczytałam i znajomych się popytałam i wiedziałam mniej więcej o co chodzi i finałowy odcinek oglądnęłam cały.

Mnie ten zawał rozśmieszył haha Tak samo jak klęczący Victor :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones