PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684872}

Królowa serc

Reina de Corazones
8,0 1 260
ocen
8,0 10 1 1260
Królowa serc
powrót do forum serialu Królowa serc

Chcialabym abyście w tym temacie wypowiedzieli sie na temat swoich ulubionych/najlepszych/mega scen ;)

Dla mnie numerem I jest spektakularna akcja na przelomnie 52/53 odcinków. W roli głownej Smith i Supremo. Sara wkracza do mieszkania z radosnym okrzykiem "sonu ricos" i rzuca się mu na szyje (chyba po raz pierwszy pozwolila sobie na takie szaleństwo, fajnie to zagrala, bardzo przekonująco;). Supremo jako Fernando uchachany, że udało mu się ją wrobic, a za chwile ta broń przy skroni i jego zdziwienie, to najlepszy moment, świetna konfrontacja;) i ten jego arogancki uśmieszek. W twarz mu się należało. To co Smith mówila pózniej , że gdyby wiedziała, że ma do czynienia z szefem to nigdy by z nim nic, odnioslam wrażenie, że mówiła z ironią. Przeprasza, że mu przylożyla, ale przed drugim razem juz wiedziala kim jest, i że w zyciu by na niego nie spojrzała (gdyby nie dostala takiego rozkazu, dalej mozna rozwinąc ten watek, że supremo odniósł porazke jako facet bo zaciągnął kobiete do łóżka w nikczenny sposób) w jej głosie i spojrzeniu slychac nutke goryczy jakoby została wykorzystana i to jest przykre ). On oczywiście nie zostaje dlużny mowiąc, że ma szczescie, że ujawnił się tak późno. (bo dostapila zaszczytu seksu z nim). Szkoda mi bylo wtedy Smith, załamala się kobita.

Przy okazji krótkie spostrzezenia:
1. Smith grala zauroczoną(chętną) ale dala się ponieść, już wtedy Supremo na nią działał. W scenie kiedy on wpada do niej na chate z wałówką, podchodzi blisko, szepcze i caluje Smith w szyje (nie w usta aby rozpalić zmysly - rasowy uwodziciel) ona zamyka oczy, daje sie ponieść.. Skoro udawała to powinna miec je otwarte i zachowac trzeźwośc umyslu. Można to zauważyć rowniez w scenie kiedy Supremo przyjeżdza i wrecza jej kluczyki, choc wtedy oboje udają - ta scena tez jest dobra.
2. Myslalam nad alternatywnym zakonczeniem. Co by było gdyby Smith dokonała transakcji? Supremo obiecywał jej upojną noc gdy wróci z kasa. Pojmałby ją odrazu czy wcześniej wykorzystał seksualnie?

Kolejna dobra scena to zamach na Asuncion/topienie lalki ;) ten watek był poruszany juz na forum.

I jeszcze troche wczesniej spodobala mi sie scena z konca odc 41. Javier kłóci sie z Smith bo ta niechce zdradzic miejsca pobytu Reiny. Krzyczą na siebie, Boliwar mówi o nienawiści, wg to co mówi i w jaki sposób jest przerazające. Na uwagę zasługują spojrzenia. W końcu kobieta wykrzykuje, że go kocha (bynajmniej tak tlumaczy polski lektor, trudno usłyszec "yo lo quiero", a 'yo te quiero" to róznica). Boliwar zaskoczony wyznaniem wychodzi aby ochłonąć, potem wraca ale juz spokojniejszy ;)

ocenił(a) serial na 8
_sarna88

Mocne sceny mmm.
Victor zabija ojca (co jak co psychopata ale wlasnego ojca???? )
Reina poszla z Victorem do łozka zeby ratowac tego idiote Javiera.
Rocky z zaszytymi ustami :(((((((((((((((
Javier krzyczacy do Smith ze to ona jest jego matka i to ona go porzucila i ze sie domyslal od poczatku.
Troche nie po kolei ale trudno. Narazie nic wiecej sobie nie przypomina MOCNEGO.
Co do parki Smith/Patricio to ja ich uwielbiam a ich sceny byly raczej smieszne dla mnie i cudne niz jakies mocne szokujace :))

_sarna88

w którym odcinku supremo daje jej kluczyki?

ocenił(a) serial na 8
angelikalat16

Odc 52 oczywiście ;)

_sarna88

Dla mnie najcudowniejsze sceny to te w których Reina, Nicolas i Clara są razem. Uwielbiam to trio. Szczególnie podobał mi się ostatni odcinek, dokładnie to rozmowa Nicolasa z Clarą i te słowa " nie mogę prosić Boga, żebyś był moim tatą, ale mogę Go prosić żebyś kiedyś pokochał mnie jak córkę ". To było po prostu MEGA. Na dodatek całus Clary dla Patricio (na bank zmiękczyła mu nim serce). REINA, NICOLAS I CLARA- PARA SIEMPRE !

_sarna88

Dla mnie najcudowniejsze sceny to te w których Reina, Nicolas i Clara są razem. Szczególnie podobała mi się scena z ostatniego odcinka, a dokładnie rozmowa Nicolasa z Clarą i te słowa "nie mogę prosić Boga, żebyś był moim tatą, ale mogę Go prosić, abyś pokochał mnie kiedyś jak własną córkę" to było MEGA. I ten całus Clarity dla Patricio (na pewno zmiękczyła mu nim serce). REINA, NICOLAS I CLARA- PARA SIEMPRE !

ocenił(a) serial na 8
Elwirka10

Mi sie podobał ten całus Clary wlasnie dla Patricia. jak sie fajnie zmieszał usmiechnal i wyszedł :))

monia198923

Tym bardziej, że w ogóle się tego nie spodziewał :) Niestety Patricio w swoim życiu nie zaznał dużo miłości ani czułości, więc taki zwyczajny, dany prosto z serca całus na pewno zrobił na nim ogromne wrażenie.

ocenił(a) serial na 10
monia198923

Ten całus dla patricia był super :)) clara jest kochana :)) a patricio tak zachował sie tak trochę dziwnie w tej chwile , chyba nawet sie uśmiechnął ( chyba sie uśmiechnął sama nie jestem pewna ? Bo jakoś tak szybko ta scenkę zrobili )ale potem tak jakby sie speszył ta sytuacja :///

nika2015xx

Też miałam wrażenie że najpierw na jego twarzy malowało się zaskoczenie, potem pojawił się uśmiech, a na końcu zmieszanie :)

ocenił(a) serial na 8
nika2015xx

Usmiechnal sie napewno a potem leciutko wlasnie speszyl i ze on poczeka na zewnatrz na Bolivara hehe :))) Nie spodziewal sie ze ktos tak sam z siebie jest w stanie mu okazac czulosc :)) Tak Clara jest kochana :) Licze teraz ze w razie czego bedzie chronił siotrzenice nawet ukradkiem chocby przed siostrunia :)

ocenił(a) serial na 7
_sarna88

Wow ale fajnie rozpisałaś się o scenach Smith i Supremo. Nie wiem co masz na myśli pisząc mocne sceny, ale dla mnie każda scena pomiędzy Smith i Supremo jest przepełniona mega chemią, erotyzmem i może pod tym względem można powiedzieć, że są to sceny mocne :) Mnie jako widzowi robiło się gorąco na widok tych dwoje razem, bo każdym gestem, spojrzeniem czy pocałunkiem w powietrzu aż kipiło chemią. Dla mnie to bez dwóch zdań jedna z najlepszych parek telenowelowych ostatnich lat. Ona niby zimna, niedostępna, on jak to ujęłaś "rasowy uwodziciel". Razem stanowią mieszankę wybuchową. Już wyobrażam sobie serial z tymi dwoje w rolach głównych. To by było coś :)

ocenił(a) serial na 8
Adri90r

Ja tez ich uwielbiam. Sceny między owymi bohaterami są poza konkurencją. Oboje stanowia niezwykła mieszkanke dlatego ta para jest tak wyjątkowa. Wcześniej ogladalam serial od przypadku do przypadku ale Smith od samego poczatku zwróciła moją uwage, ona jest taka twarda, pewna siebie, wyrazista, poprostu świetna babka. Patricio z swoja arogancją przyciaga jak magnes. Jeszcze nie spotkałam takiej pary w żadnej telenoweli ;)

ocenił(a) serial na 8
_sarna88

Ja tez ich uwielbiam. Ciesze sie ze nie jestem jedyna. W zasadzie to patrze tylko dla nich. Javier i Reina sa tacy nudni i przewidywalni do bólu ze zero emocji we mnie wzbudzaja bez urazy :))

ocenił(a) serial na 8
Adri90r

Własnie zeby zrobili z nimi jakas telke. A jak nie z obojgiem to chociaz z samym Patriciem. Takich protów brakuje ! On jest mega przystojny :)

monia198923

Patricio i Smith skradli show Reinie i Javierovi.

_sarna88

Podobało mi się dziś, jak wściekły Javier krzyczał i dusił tą podłą Estefanię.

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

To bylo cudne i to jeszcze nie koniec! Javier jej odpłaci za wszystko co zrobiła! Juz niedługo :))
PS: Javier mi sie zaczal podobac od kilku odcinkow. Szkoda ze nie byl taki od poczatku stanowczy dla tej wariatki. Ale lepiej teraz niz wcale nie ? :)))

ocenił(a) serial na 8
_sarna88

Własnie widzialam jeden z mocniejszych odcinków. 99-jestem normalnie w szoku. Asuncion ciezko ranna, Victor postrzelony a Reina z ta krwia miedzy nogami masakra jednym słowem. Do tego porwali Clare. Reina niestety poroniła. Dawno nie bylo tak dobrego odcinka. Teraz nie moge doczekac sie jutrzejszego 100. Javier mysli ze zabili Clare (i trzeba powiedziec ze bylo blisko):(( A to szmata z tej Estefani. Nie wiem kto ale DOBRZE ZE JEJ UKRADŁ WSZYSTKIE KLEJNOTY Z SEJFU!

ocenił(a) serial na 10
monia198923

Na Any Files video możesz sobie obejrzeć 100 i 101 odcinek

ocenił(a) serial na 8
sosmivida1998

Normalnie z polskim lektorem? Przed premiera w tv?

ocenił(a) serial na 10
monia198923

Tak, ja już oglądałam. Uprzedzam, że można się nieźle wzruszyć na tych dwóch odcinkach :)

ocenił(a) serial na 8
sandia23

Extra dzięki . Ja ten jutrzejszy to chyba doczekam w tv ale ten 101 obejrze w necie bo nie wytrzymam do poniedzialku :)))

ocenił(a) serial na 10
monia198923

Gorąco polecam!!

ocenił(a) serial na 10
sandia23

Też oglądałam wczoraj późnym wieczorem i byłam bardzo wzruszona .... Javier i te jego łzy... <3

ocenił(a) serial na 8
monia198923

Bardzo dobry odc (99) az musiałam obejrzec jeszcze raz.
Zastanawiam się jakie zlecenie dostał Lopez od Estefanii, bo porwanie i zabójstwo Clary było zlecone przez agencje. Jak Estefania chciala zemścić sie na Reinie? Jakby nie patrzeć to przyczyniła sie do uratowania malej.

Po drugie Patricio. Keidy rozmawial z Javierem był przekonany, że to Estefania zleciła te calą masakre. Scena konfrontacji z Estefania świetna. Gdy stanął w drzwiach z wsciekłoscia na ustach przypomniala mi sie scena topienia lalki, ta sama poza. Ile pasji i emocji bylo w tej "rozmowie". Powiedział jej że jest chora i szalona, wreszcie zauważył, że z nią jest coś nie tak. Patricio nie chce zemsty, nie chce smierci, wspomniał o chorobie Clary, ma w sobie ludzkie odruchy, jeszcze wyjdzie na prostą ;)
Stefi powiedziała "doskonale wiesz kim jest Reina", co miala na myśli?

ocenił(a) serial na 8
_sarna88

Co ty mowisz jak to przez agencje? Przeciez to ESTEFANIA zlecila porwanie Clary a nie agencja. Przyczynila sie do uratowania malej tylko dlatego ze dowiedziala sie ze Lopez jest zdrajca. Kazala go zabic i dzieki temu on nie zabil Clarity. Estefania chyba nie kazala zabijac malej Lopez sam chcial to zrobic. Ona chcial tylko zeby Reina cierpiala. Lopez dzialal troche na wlasna reke ale to Estefania go wyslala do Hiszpanii przeciez. Mowila ze za zdrade placi sie krwia. To ona stala za ta masakra napewno.

Patricio nic nie wiedzial co bylo widac jak wkroczyl do jej pokoju i nia potrzasnal mowiac ze jest szalona skoro mogla takie cos zgotowac malemu dziecku.
Co do tego kim jest Reina to podejrzewam ze chodzi o to ze ojciec Reiny zabił rodzine Estefi i Patricia i urzadzil im te masakre.

monia198923

Dziś bardzo podobał mi się odc. 100.
Victor i Javier razem haha ;))

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Noo ale 99 tez dobry. Jak dla mnie 2 najlepsze odcinki od dluzszego cZASU. Za to widzialas co ten bałwan nasz Supremo robi? Krew mnie zalewa jak ostatnio na niego patrze. Tak broni siostrzyczki pomimo ze wie co robi ze zaczyna mi brzydnac! Ale ponoc niedlugo ma przejrzec na oczy. PONOC ...:((((

monia198923

Ja Estefanii nie znoszę !
Oby Patricio przejrzał ;))

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

Patricio już niedługo się zmieni nie do poznania. Poczekajcie jeszcze kilka odcinków.

ocenił(a) serial na 8
Adri90r

Czekam niecierpliwie bo mnie krew zalewa jak on te głupia Estefanie nadal broni. Nawet po tym jak dowiedzial sie ze to ona kazala porwac Clare :((((

monia198923

Patricio dziś z Jackie na stole ;))

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Ale z niego zwierzę hehe :))) Jenyy co za facet. Wnerwia mnie jego zachowanie ale i tak go uwielbiam :))) A do Smith startuje lekarz Clary hehe :)) Chcialabym zeby Patricio to zobaczyl uu to by bylo dobre. Dostal by za swoje :)))

monia198923

Ah, jak Patricio dziś patrzył na Jackie, zanim się na siebie rzucili.
Ech, jego wzrok ;))

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

On jeszcze do niej kanalia -" Naprawde chcesz bym wyszedl"??? Pod wlos ja wzial. Kto by nie chcial zeby został :))) Ja tez bym go nie wyrzuciła w zyciu :)))

ocenił(a) serial na 8
monia198923

Spokojnie, oczywiście, że zobaczy ;)

ocenił(a) serial na 8
_sarna88

No myślę ze zobaczy to bedzie zabawne :)))

monia198923

Dziś Patricio z Jackie pod prysznicem :D:D
Patricio bez koszulki ach ;))

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Noooo co to byl za widok. Ja nawet nie widzialam z kim on byl. Widzialam tylko jego mokrą klatę i usmiech .:)))

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Czemu znowu nie widze twojej odp? A swoje widze:((

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

krew mnie zalewa jak przypominam sobie tę scenkę. nienawidzę tych odcinków z Jacky i Patricio, na szczęście długo to nie potrwa..

ocenił(a) serial na 10
Adri90r

Doskonale Cię rozumiem. Jak na nich patrzę to mam ochotę wyrzucić telewizor przez okno :x

ocenił(a) serial na 8
Adri90r

A ja o dziwo nie jestem zła widzac ich razem. Lubie Jacky mimo to. Ja wiem ze ona bedzie z kim innym. Ja tam sie ciesze ze moglam znow zobaczyc klate Patricio :) Tak jak pisalam ja nawet z tego zapatrzenia nie za bardzo widzialam z kim on był hehe :))

ocenił(a) serial na 10
Adri90r

a czemu wy tak nie lubicie Jacky ?? Przecież to bardzo fajna postać w tej telenoweli. Przynajmniej dla mnie taka jest.

ocenił(a) serial na 8
sandia23

Też tak myśle, nie ma co po niej jechać, to nie ona zainicjowała cała ta sytuację

ocenił(a) serial na 10
_sarna88

Nie no, nie mówię, że jej nie lubię. I fakt ciężko się dziwić, że nie oparła się Patriciowi, ale mimo wszystko mi się to nie podoba. Z resztą widać, że Sara i Patricio tęsknią za Tobą, choćby po tym co mówią na swój temat.

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Aż miło popatrzec jak bracia zjednoczyli siły. Wg Victor przybrał ludzkie oblicze. Akcja z odbiciem Clary strasznie naciagana. Boliwar przynosi torbe, a zamachowcy odrazu wydają mu mała,gdyby wczesniej zajrzeli do srodka, cala sytuacja mogla by mieć zupełnie inne zakończenie.

_sarna88

Victor przybrał ludzkie oblicze, ale chyba nie na długo ;))

ocenił(a) serial na 8
_sarna88

Podobało mi się dziś jak Victor powiedział do Cobry , że on jest czarym sokołem który podbił niebo a nie pełzającym wężem xD

Smith zmieniła ubiór, wprowadziła kolory do swojego stroju, to tak jakby wprowadziła radość do swojego życia. Dawniej żyła tylko praca, była samotna, teraz ma rodzinę, jej zycie zaczeło nabierać sensu. I te zwierzenia do Reiny, wcześniej wszytko dusiła w sobie. Rozmowy z Jacky nie były tak glębokie. Ten urlop dobrze jej zrobi, miło, że lekarz sie nią zainteresował ;)

ocenił(a) serial na 10
_sarna88

A myślałam, że tylko ja zwróciłam uwagę na zmianę w jej ubiorze ;-).
Fakt, zmieniła się kobieta. A jak doktorek ją dzisiaj pocieszał. Nie mogę się doczekać kiedy Patricio tam wpadnie i zobaczy, że ma rywala. Chociaż myślę, że czego by ten lekarz nie zrobił to Sara i tak będzie myślami przy Picassie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones