PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718490}

Krąg podejrzanych

Bajo sospecha
7,4 255
ocen
7,4 10 1 255
Krąg podejrzanych
powrót do forum serialu Krąg podejrzanych

fabuła

ocenił(a) serial na 9

Czy ktoś się orientuje o czym będzie ten serial?

TeamJosef

Ma to być serial kryminalny, zapewne z nutą romansu. opis : " Jego bohaterami jest para agentów, Víctor i Laura, a punktem wyjścia zaginięcie 7-letniej dziewczynki w dniu jej pierwszej komunii. Po trwających dwa tygodnie poszukiwaniach policja ma pewność co do jednego: porywaczem jest ktoś z zaproszonych na uroczystość gości, a zarazem członek rodziny Vega. Víctor i Laura instalują się na jakiś czas w miasteczku i udają fikcyjne małżeństwo, aby zbliżyć się do rodziny zaginionej. Tymczasem komisarz Casas, ich bezpośredni przełożony i jedyna osoba, która zna ich prawdziwą tożsamość, prowadzi oficjalne dochodzenie. Víctor i Laura nie znają się przed przyjęciem sprawy. Oboje zostają wyselekcjonowani na podstawie swoich umiejętności. Już na pierwszy rzut oka widać, że są jak dwa bieguny – ona jest stanowcza, poukładana i twardo trzyma się zasad, podczas gdy on jest impulsywny, lekkoduszny, gotowy na wszystko, aby dotrzeć do prawdy."

ocenił(a) serial na 9
Madzia_13

Dziękuję! :)

użytkownik usunięty
TeamJosef

Romansu to tutaj niewiele a jeśli się pojawia to, jako wątki poboczne. Serial naprawdę skupia się cały czas na wątkach kryminalnych. Z czystym sumieniem polecam.

ocenił(a) serial na 8

Bardzo bym chciała obejrzeć. Mam nadzieję, że ktoś znalazłby się do tłumaczenia.

użytkownik usunięty
evja_2

Pomogłabym ale niestety nie narzekam na brak czasu... Może AXN zdecyduje się kiedyś na jego zakup. Skoro zwrócili uwagę na Gran Hotel to myślę, że i tu jest cień szansy (choć klimat zupełnie inny).

Byłoby super.

ocenił(a) serial na 9
evja_2

Część odcinków pierwszego sezonu jest dostępna z angielskimi napisami. Drugi sezon już niestety tylko w wersji oryginalnej. Dodatkowo pojawia się też kilka zagranicznych aktorów (np. francuskich) więc jest "mała mieszanka" akcentów.

ocenił(a) serial na 7
kasiaarybak

Hej a gdzie można znaleźć te z angielskimi napisami?

ocenił(a) serial na 9
biffida

dailymotino (przekręcone dwie ostatnie litery, na odwrót) :) wyszukaj nazwą serialu + sezon i odcinek (np.1x01) i ENG :)

ocenił(a) serial na 7
kasiaarybak

dziękuję! :))

ocenił(a) serial na 7
kasiaarybak

Kasiu,
nie mogę znaleźć 7 i 8 odc 2 sezonu. Czy na DM obejrzałaś wszystkie?

ocenił(a) serial na 9
biffida

Niestety nie, oglądałam je w oryginale :)

ocenił(a) serial na 7
kasiaarybak

I wszystko jasne. Zazdroszę! :)) pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
Madzia_13

To jest opis 1 sezonu ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones