Krawiec
powrót do forum 3 sezonu

Właśnie skończyłam oglądać trzeci sezon i to jak potoczyły się losy bohaterów jest dla mnie tak dziwne pokręcone i nielogiczne, że aż trudno mi to ubrać w słowa. Dla mnie zdecydowanie najgorszy sezon. A jakie są wasze opinie?

ocenił(a) serial na 9
Karolinak2001

Naprawdę jest aż tak źle? Kończę trzeci odcinek trzeciego sezonu. I jednak miałam nadzieję na jakiś happy and. :/

Storystrosteory

P jest tak źle za szybko za głupio i w ogóle bez sensu...

Ka16

Też tak uważam , szczególnie to że odcinki zaczynały się bez powiązania z wcześniejszymi a końcówka to już nieporozumienie

ocenił(a) serial na 5
Storystrosteory

Dla mnie nie ma sensu to w jaki sposób poprowadzili losy bohaterów - odcinki nie łączą się ze sobą a zachowanie bohaterów jest dziwne również w stosunku do tego co było pokazane w drugim sezonie. No a końcówkę już w ogóle pozostawiam bez komentarza...

ocenił(a) serial na 6
Karolinak2001

Zgadzam się - spodziewałam się czegoś więcej. Ostatni odcinek jakby bez sensu, w szczególności, że mam wrażenie, że ktoś robił go jakoś na szybko - jak 1 i 2 sezon nawet trzymały poziom, tak trzeci sezon jest dla mnie po prostu dziwny i słaby, miejscami męczący. Ale happy end jest. Przynajmniej Dmitry zachował się jak trzeba, aczkolwiek wcale nie jestem tym usatysfakcjonowana - szczególnie końcówką przedostatniego odnicka.

k63

Myślicie że będzie kolejny sezon i jakiś zwrot akcji? Czy to już tyle i zakończenie jest kompletnie bez sensu

ocenił(a) serial na 5
OlaJez_709

Myślę, że kolejnego sezonu już nie będzie, dlatego sposób w jaki zakończyli serial nie ma w tym momencie najmniejszego sensu. Zresztą ogólnie ma wrażenie, że trzeci sezon został zrobiony ,,na szybko" i bez zastanowienia czego efektem jest także finałowy odcinek, a sposób zachowania się bohaterów i ich motywacje również są dla mnie niezrozumiałe.

Karolinak2001

Świetnie ujęte, liczyłam, że ten sezon będzie przełomowy, bo poprzednie dwa były naprawdę dobre.
A tutaj masło maślane, nie chce nikomu kto nie oglądał spoilerować, ale serial miał potencjał i spiepszyli to po całości…

OlaJez_709

Ja osobiście myślę że mógłby powstać ponieważ serial pozostawił niewyjaśniony wątek między innymi tego że esvet jest prawdopodobnie córką "rodziców" tudzież jednego z rodzica
dimitriego i to ona odziedziczyłaby cały majątek. Również ślub esvet i mustafy z jedynki nigdy się nie wydał a tak naprawdę w świetle tego jej ślub z dimitrim byłby chyba nieważny. Nie wiem takie mam przemyślenia. Biorąc pod uwagę samo zakończenie trzeciego sezonu ostatnia minuta też daje możliwość nakręcenia części numer 4.

ocenił(a) serial na 6
Ka16

Przecież nie była córką rodziców Dimitriego tylko ich przyjaciół, którzy wyjeżdżając za granicę zostawili z nimi swoje dziecko - co jest zresztą zupełnie niedorzeczne, bo nie dość, że zostawili córkę, to jeszcze najwyraźniej przez tych dwadzieścia kilka lat nie tylko nie próbowali jej odzyskać, ale nawet o żadne zdjęcie nie poprosili. Chyba że zginęli, co stanowczo miałoby więcej sensu - ale to z kolei nie zostało nigdy powiedziane.

Drugim absurdem był wspomniany przez Ciebie ślub z Mustafą - po co to było, skoro w tym sezonie kompletnie ten wątek porzucono? W poprzednim Mustafa chociaż Dimitriemu w pewnym momencie powiedział, że Esvet jest jego żoną - z tego mogły naprawdę niezłe problemy wyniknąć, tymczasem scenarzystom się najwyraźniej odwidziało...

Ale po tym zakończeniu możliwości na kontynuację nie widzę - no chyba, że miałby wrócić Dimitri i po raz enty zachowywać się jak psychol, a ileż można ten sam wątek męczyć.

Sol89

Faktycznie mogłam jakimś cudem przegapić fakt że Esvet była córką przyjaciół rodziców Dimitriego zatem dziękuję za info. Tak czy inaczej jak dla mnie było tyle niedomówień, że jeszcze jeden sezon można by było zrobić. Pytanie co to da jeśli ten sezon był najsłabszy i się nijak nie składał. Nie wiem czy scenarzystom udałoby się wrócić do poziomu dwóch pierwszych sezonów.

Sol89

Skoro pierwszy ślub Mustafa wziął z Kiraz to jego ślub z Esvet chyba już się nie liczył skoro jego pierwsza żona żyła? Drugi ślub z Kiraz to chyba tylko odnowienie przysięgi?

Sol89

Okej, skoro byka córka przyjaciół rodziców Dimitriego, to dlaczego należała jej się firma ? Skoro firma była rodziców Dimitriego, a ona nie była z nimi spokrewniona ?

ocenił(a) serial na 6
Pati26_filmweb

Firma nie była rodziców Dimitriego, tylko bodajże wspólna ich i rodziców Esvet. Tamci wyjeżdżając za granicę zostawili z nimi córkę i firmę, a jak się to skończyło wiadomo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones