PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640247}

Krew z krwi

7,8 23 544
oceny
7,8 10 1 23544
6,8 9
ocen krytyków
Krew z krwi
powrót do forum serialu Krew z krwi

Sweter Carmen

ocenił(a) serial na 6

Czy tylko mnie irytytowało to, że Carmen w każdym odcinku była w tym samym szarym swetro-golfie? Jakaś masakra!

Generalnie serial spoko, choć ilość absurdów w nim zgromadzonych przekracza granice mojej tolerancji.

ocenił(a) serial na 3
Pepsaj

Cóż... Taki pewien Pan z Białegostoku również miał swój charakterystyczny sweter.
Dla mnie ten serial jest słaby jak woda. Jedyne plusy to samochody SAAB i miejsce akcji czyli Gdynia.
Taka nieudolna i słaba wersja "polskiej matki chrzestnej".
Akcja ma takie tempo rozwoju jak w filmie Amerykanin.

Pepsaj

Sarah Lund w "The Killing" też w każdym odcinku pomyka w tym samym swetrze - może to taki ukłon naszych rodaków w stronę mistrzów ze Skandynawii... Żartuję :-)

kingi1

Sarah Linden!!!!

pitbull_

Ale wiesz, że Sarah Lund to pierwowzór (dużo lepszy moim zdaniem) S. Linden? :-P

Pepsaj

E TAM. tez zwrocilam na to uwage, ale pozniej sobie pomyslalam, że krzatajac sie po domu tez zakladam czesto te same ciuchy a dopiero wychodzac gdzies, idac na impreze, do sklepu czy gdziekolwiek wyskakuje z dresow i ulubionego sweterka ;) realistycznie :P

ocenił(a) serial na 6
marajka

No chyba żartujesz ;) Przecież akcja serialu trwała wiele dni, nie jeden weekendzik, albo tydzień. Przez kilka miesięcy popierniczasz w tym samym ubraniu? :P Wątpie :P Poza tym jeśli to miałoby być realistycznie to to powinno być jakieś inne ubranie. Modniarski sweter wyglądał średnio na taki w jakim się zajmuje domowymi porządkami itd ;)

Realistczne były moim zdaniem teksty, mam na myśli rozmowy między domownikami. Ale ten sweter to masakra :P

Pepsaj

no ja to obejrzałam na ipli w 2 dni więc jakoś nie odczułam, że to kilka tygodni, ale fakt... dialogi domowe realistyczne. zgadzam się. i Carmen w wydaniu Kuleszy fajna matka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones