PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640247}

Krew z krwi

7,8 23 544
oceny
7,8 10 1 23544
6,8 9
ocen krytyków
Krew z krwi
powrót do forum serialu Krew z krwi

Nie tylko drewniane dialogi i żałosna akcja, ale szczególnie jedna rzecz mnie rozwaliła - niechlujstwo scenarzystów. Mianowicie w retrospekcji (2. odcinek) widzimy jak bohaterowie świętują zajumanie milicji (LOL) cysterny spirytusu. Dziewczyna czyta w gazecie nagłówek "Wasz prezydent nasz premier", czyli rzecz dzieje się w lipcu 1989 r, Tymczasem gromadka popija rzeczony spiryt z plastikowych butelek po mineralnej (Cisowianka?) zapijając oranżadą z plastku (Hellena?). Dla mniej kumatych - w 89r. podobnych produktów w Polsce nie mieliśmy szczęścia używać ;)
Może się czepiam, ale to brak szacunku dla widza, w serialach np. BBC nie do pomyślenia. Takie rzeczy tylko mnie zniechęcają do rodzimych produkcji.

Zaphod

Zapewne sztab odpowiedzialny za dostarczenie syfonu z nabojami na plan nie spisał się należycie; za duże nakłady finansowe poszły na szumnie zapowiadaną technikę zdjęciową najwyższych lotów :)

użytkownik usunięty
Zaphod

Też mi to przeszkadzało, ale widać twórcy filmu mają nas za nie kumatych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones