PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30647}

Kroniki młodego Indiany Jonesa

The Young Indiana Jones Chronicles
7,0 4 522
oceny
7,0 10 1 4522
Kroniki młodego Indiany Jonesa
powrót do forum serialu Kroniki młodego Indiany Jonesa

Serial mojego dzieciństwa. ..Teraz może jakbym zobaczyła wydałby mi się banalny ale wówczas łykałam kroniki całą sobą. Świetny.

ps. a jak ja się "kochałam" w Indim, ech... ;)

ocenił(a) serial na 8
saike

ja tez uwielbiałam ten serial ogladać :))

ocenił(a) serial na 9
saike

Nie wydaje mi się, aby wydał Ci się banalny, nawet obecnie. Dalej robi wrażenie pod względem wizualnym, na pewno jego produkcja musiała być cholernie droga. I chyba dlatego powstały tylko 2 serie. Akcja też nadal wkręca, no i każdy odcinek trwa przeszło godzinę (a z reklamami ponad półtorej ;) ), czego nieczęsto można doświadczyć w serialach.

ocenił(a) serial na 7
saike

Też oglądałem

ocenił(a) serial na 10
saike

Kurcze specjalnie rano w niedzielę wstawałem by oglądać Indiego serial mojego dzieciństwa the best Ever ;)
P.S. nie wie ktoś gdzie można DVD z serialem zdobyć?? ale tą wersję gdzie jest zawsze na początku jeszcze stary Indy jak opowiada o swoich przygodach.

ocenił(a) serial na 6
saike

Świeżo po obejrzeniu :) taka swoista podróż w czasie... uwielbiam ten serial, a zakończenie każdego odcinka zawsze mnie przygnębia... te czarno białe wstawki na końcu każdego z odcinków działają na mnie bardzo refleksyjnie, gdyż jest to tylko opowieść... coś co minęło i już nie wróci... Indy to był mój bohater z dzieciństwa, na którym próbowałem się wzorować :) ech, co to były za czasy... :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones