PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10023379}

Krucjata

7,2 5 057
ocen
7,2 10 1 5057
Krucjata
powrót do forum serialu Krucjata

Na prawdę dobre!

ocenił(a) serial na 7

Tomaszewski i Nędza w tym serialu to mistrzostwo! Zasługują na prawde na spory szacun, fajnie by było jakby stworzyli jakiś film gdzie mogliby odgrywać główne role bo na prawdę mają talent aktorski, Nędza to już wgl... We furiozie na prawdę porządnie rolę odegrał ale tutaj klasa sama w sobie.

Jeśli chodzi o serial to na prawdę jak na produkcję TVP jestem bardzo mocno zaskoczony nie jest to kolejny serial pełen bluzg, czy scenek psychopatycznych typu Vega, ogólnie obsada też na prawdę spoko... Czekam na kolejne odcinki i mam nadzieję że na jednym sezonie ten serial się nie skończy, nawet Muranskich idzie przełknąć w tym serialu.

ambrose123

nikt tutaj absoltnie nie dzieli sie swoimi spostrzezeniami teoriami na temat tego serialu . Wypisuja tylko jaki jest nudny ale jakcy aktorzy sa hot. Według mnie podkomisarz Maria Darska nalezy do tej grupy 77 ktorą przewodzi na 100 % Piotr Stawinski . Tylko jaki zwiazek ma to wszystko z mandzaro ?

ocenił(a) serial na 9
ambrose123

Role są optymalne, raczej bym ich nie wychwalał, tak samo jako efektów. Za to na pewno na plus i to ogromny zasługuje muzyka/soundtrack w tym serialu.

ambrose123

Ale że na prawdę na prawdę? Nie możliwe. To su per...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones