PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=277326}

Księżniczka Tutu

Princess Tutu
8,1 291
ocen
8,1 10 1 291
Księżniczka Tutu
powrót do forum serialu Księżniczka Tutu

Kiedy zaczęłam oglądać pierwszy odcinek Księżniczki Tutu , nastawiałam się bardziej na nudne Anime dla dziewczynek w wieku 10-12 lat . Zostałam bardzo mile zaskoczona . Tego Anime nie przebije nawet Death Note ! Księżniczka Tutu jest bardzo oryginalna i pomysłowa . Zawiera baardzo dużo humoru ( w pewnych momentach zaczynałam się chichrać jak idiotka ) , choćby to , że Ahiru ( główna bohaterka ) mówi jak kaczka , bo faktycznie nią jest .
Anime to bardzo mnie wciągnęło .
O samych postaciach i fabule nie da się powiedzieć wiele, nie zdradzając istotnych tajemnic serii. Każdy z bohaterów ma jakąś historię, co więcej, historie te łączą się z sobą i splatają w opowieść, której kulminacja nie dla wszystkich wyda się zadowalająca.

ocenił(a) serial na 10
Insensitive

Zapomniałam dodać : jestem zszokowana tym , że Książę Mytho mimo to wybrał za swoją księżniczkę osobę , która do tej roli w ogóle mi nie pasuje . I przykro mi z tego powodu . Jednak anime nadal najlepsze !

użytkownik usunięty
Insensitive

Mnie decyzja Księcia zdjęła kamień z serca. Dla mnie zbyt zniewieściały. Fakir o niebo lepszy, poza tym kochał ją w KAŻDEJ postaci.
Też mam nadzieję na ewentualny dalszy ciąg. Myślę o pewnej starej celtyckiej legendzie o Corriganach, były to istoty, które zmieniały się w ciągu dnia i nocy naprzemiennie w stare i młode kobiety. Mężczyzna, który pokochał Corriganę w obydwu postaciach, zostawał nagrodzony - zmieniała się ona na trwałe w młodą, piękną dziewczynę. Dlaczego coś takiego nie mogłoby stać się w przypadku Ahiru i Fakira?

użytkownik usunięty
Insensitive

to też jest jedno z moim ulubionych anime. Świetna muzyka (a nie lubię poważnej), postacie bardzo dobrze stworzone, śliczna kreska. Koniec jak koniec, nie wszystkich zadowolił. Najbardziej mi nie żal Ahiru i Fakira ale przeczytałam sobie jeden fanfic po angielsku, który był świetny i dopowiadał dalszy ciąg ich historii więc nie jest źle :)

ocenił(a) serial na 9

Powtarzam sobie cały czas, że może Fakirowi udało się napisać opowieść, w której Ahiru stała się dziewczyną. I może nawet potrafiła tańczyć na pointach :P

ocenił(a) serial na 9
Insensitive

Mnie sie podobaly zwlaszcza ostatnie odcinki, kiedy sie okazalo, ze wszystkie rzeczy pozornie bez sensu, nagle tego sensu nabraly i wszystko sie pieknie zapielo na ostatni guzik :)

ocenił(a) serial na 9
badziewie

ja dopiero skonczyłem,moje uczucia są zmieszane jest mi smutno ale i tak wiem że tak miało być tak mi szkoda Ahiru ;-;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones