PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143967}

Księga dżungli

Jungle Book: Shōnen Mowgli
7,3 1 775
ocen
7,3 10 1 1775
Księga dżungli
powrót do forum serialu Księga dżungli

Symbol dzieciństwa

użytkownik usunięty

Wszyscy to Polonię 1 kojarzą z Generąłem Daimosem bądź Capitanem Tsubasą czy Yattamanem , jak dla mnie to Księga Dżungli jest wspomnieniem po tamtej stacji.Jak dotąd to najlepsza adaptacja prozy Kiplinga , anime pełną parą
dla dzieci ale i dorośli nie powini się nudzić bo postacie są świetnie zarysowane , przygody dosyć ciekawe , muzyczka trochę powtarzalna i trywialna ale ma swój urok , mógłbym dłuuuugo się rozpisywać o zaletach tej produkcji , dodam tylko jedynie że jest bardzo wciągająca i po jednym odcinku już czeka się na następny.Minusem jest francuski dubbing oraz polskie tłumaczenie ze studia Publishing , niektóre kwestie są nie przetłumaczone czyli lektor milczy , sam lektor jest dosyć dobry znany z Sabriny - nastoletniej czarwonicy i ostatnio z LOST - wersja DVD i AXN.
Osobiście bardzo polecam ! tym którym spodobał się Król lew nie powinni się zawieść , to najlepsze anime dla młodych widzów jakie dotychczas widziałem.
Ocena : 9/10 jest jak najbardziej zasłuzona.Pzdr.

ocenił(a) serial na 10

kocham ta bajke... ogladalam ja jak mialam 5 lat.... no i tyle;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones