PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147676}

Kubusiowe opowieści

The Book of Pooh
5,4 337
ocen
5,4 10 1 337
Kubusiowe opowieści
powrót do forum serialu Kubusiowe opowieści

Gdy pierwszy raz zobaczyłam tą bajkę byłam przerażona!! Jak można tak zbłaźnić prawdziwego animowanego Kubusia Puchatka!!?? Co to jest wogóle za bajka ??? Jakieś skaczące maskotki ??? Dlaczego tak cudowną bajkę przerobili w jakieś g.... Czy ja nie mam racji ??

unikalna

jesli chodzi o efekty wizualne, to przyznaję ci odrobinę racji, jednak Kubus pozostał z ta samą duszą i tymi samymi morałami, więc niektórych, np. mnie, nie obchodziło, ze to maskotki...

użytkownik usunięty
unikalna

Zgadzam się z tobą Linds! "Nowe przygody Kubusia Puchatka" - to było to! A ten nowy wytwór... Ochyda. :/ Ta fascynacja trójwymiarowością w świecie producentów filmów dla dzieci zaczyna mi ostro działaś na nerwy...

ocenił(a) serial na 1

Właśnie znowu puścili. Boże, co za dno! Odradzam wszystkim.

ocenił(a) serial na 3
_Andrzej_

Wolę tego rysunkowego.

użytkownik usunięty
Altair9

Disney umarł, klasyczna animacja upadła.

ocenił(a) serial na 1
unikalna

Jakość jest fatalna. Pamiętam tradycyjną animację. Kiedyś potrafili stworzyć bajkę z klimatem. Nawet jak na dobranockę to była to animacja na wyjątkowo wysokim poziomie. Piękna pastelowa sceneria, piękna muzyka i wspaniali aktorzy (którzy czytali kwestie). To sprawiało, że te postacie nabierały życia. A teraz? To jest przykład czegoś co się robi już tylko dla pieniędzy. Beznadzieja.

Jimbo87

Koszmar!Maskotki!No, ale tak kasa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones