PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000437}

Kuchnia

6,9 793
oceny
6,9 10 1 793
Kuchnia
powrót do forum serialu Kuchnia

Serial reklamowany jako "nowy". Czemu nie reklamuje się go jako dzieła skopiowanego z Rosji, które ma ileś sezonów i doczekało się co najmniej jednego filmu?
Serial genialny, na naprawdę wysokim poziomie, ale ROSYJSKI.

Są pewne rzeczy, których się nie podrabia.
A u nas łatwiej zrobic kalkę serialu z Karolakiem w roli głównej niż pokazać publiczności oryginał, gdzie inny, bohater nazywa się Maks Ławrow a nie Ławrowski.

Szczerze polecam oryginał, jednak osoba, która nie zna rosyjskiego będzie miała ogromną trudność, by znaleźć jakieś tłumaczenie. Szukałam tłumaczenia w trzech językach, utknęłam na trzecim sezonie. :(

Ale za to będzie serial z Karolakiem, hurra.

Gaike

Ja tego nie będę oglądał ze względu na wzięcie do obsady Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Omijam każdą produkcję z tą drewnianą i irytującą kobietą.

rusekolsztyn

Ja mam tak samo z Karolakiem. Nic mi nie zrobił, ale nie trawię faceta.

ocenił(a) serial na 2
Gaike

No właśnie rosyjski pierwowzór genialny, a to coś szkoda komentować. Jeszcze dam szanse i obejrze parę odcinków, ale wątpię by ocena się zmieniła.

ocenił(a) serial na 10
Gaike

To, że serial jest robiony na wzór nie oznacza KOPII tylko, że jest ROBIONY NA LICENCJI, podobnie jak programy np." Milionerzy" czy "Taniec z gwiazdami". Polecam uzupełnić wiedzę.

Klara1992_filmweb

Ja zaś polecam nie pouczać, gdy nie zrozumiało się sensu komentarza. :)

ocenił(a) serial na 7
Gaike

a ja proponuje nie pisac na forum w trakcie PMS ;P

ocenił(a) serial na 4
Klara1992_filmweb

Tak po prawdzie, to jest kopia. Sceny są identyczne ;)

Adannyel

Na tym polega licencja. Miodowe Lata też były na licencji amerykańskiej i całe odcinki były bardzo podobne do momentu wyczerpania się amerykańskiego formatu.

Gaike

Mam takie same odczucia. Podobny błąd parę lat temu zrobili Portugalczycy - przepisali wszystko na swoje realia i wyszło tak sobie. Po pierwszym sezonie Sim Chef, część obsady zrezygnowała, a po następnej w ogóle dali sobie spokój. Przy czym trzeba oddać im sprawiedliwość, że chociaż każdy bohater miał typowo portugalskie imię - Maksa Ławrowskiego się nie uraczy, ale za to Manuela.

A tu dla fanów reakcja Wiktora Pietrowicza na nowy serial:
https://www.youtube.com/watch?v=kTDw5R_MZeE&t=1341s

ocenił(a) serial na 8
Gaike

Odkąd pamiętam Polsat wszystko zrzynał od innych, od big bradera po kanał disco polo

ocenił(a) serial na 7
dexter200

Chyba coś Ci się pomyliło. Po pierwsze to nie tylko Polsat robi seriale na licencji. Po drugie stacja TVN nie jedno skopiowała od Polsatu. Więc najpierw się doinformuj zanim się skompromitujesz

ocenił(a) serial na 7
Gaike

Chcesz rosyjskie seriale jedź do Rosji

Gaike

Gaike tacy jak ty właśnie psują krew dobrym ludziom w tym narodzie. Skup się na pozytywach życia, kiedy ostatnio dostrzegłeś coś dobrego? Widziales serial? A co Ci się w nim podobało?

ocenił(a) serial na 1
Gaike

Kolejne polskie góffno z góffnami, które śmią się nazywać aktorami.

Gaike

CZY KTOŚ WIE JAK NAZYWA SIĘ LUB KTO WYKONUJE PIOSENKĘ W SERIALU KUCHNIA. ŚPIEWA KOBIETA PO ANGIELSKU CHYBA. POJAWIAJĄ SIĘ URYWKI TEJ PIOSENKI NIEMAL W KAŻDYM ODCINKU.

Gaike

Tak samo jak serial „Akademik”

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones