PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159359}

Kucyki i przyjaciele

My Little Pony 'n Friends
7,3 1 005
ocen
7,3 10 1 1005
Kucyki i przyjaciele
powrót do forum serialu Kucyki i przyjaciele

bardzo miło ją wspominam :D:D . Pogodna i kolorowa :)))

ag_

Ja także. Ze wszystkich bajek mojego dzieciństwa tę wspominam najmilej. :)

użytkownik usunięty
ag_

Och, oglądałam ją po kilka razy dziennie.

ocenił(a) serial na 10
ag_

Moja ulubiona :). Aż kaseta się popsuła. Oprócz kucyków jeszcze Bulinki kochałam :).

malenka9085

Beznadzieja, nowe kucyki są lepsze.

ocenił(a) serial na 8
Artemisek

Jesli chodzi o fabule to nie wiem, nie pamietam a nowych nie ogladalam ale w kwesti estetycznej to zdecydowanie te stare. piekna kreska, szlachetne rysy pyszczkow, widac po nich ze byly przyjemne i milutkie. Dzisiejsza grafika w ogole mi sie nie podoba, nie tylko w kucykach. Jak zobaczylam Wojownicze zolwie to az usiadlam i prawie zaplakalam co dzis dzieci musza ogladac :/

quandzia

Nie żartuj, stare kuce wyglądają infantylnie i odpychająco. Żółwi nie widziałem, ale akurat w tym przypadku mamy odmienne zdanie.

ocenił(a) serial na 8
Artemisek

Infantylnie? Jakie maja byc? Bez obrazy ale to bajka nadal dla dzieci...
http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/e/v/Wojownicze_szer_Zolwie_6277583.jpg -o tym mowilam.
Jesli chodzi o filmy to lubie te nowoczesne wersje, czy to Zolwie czy Sniezka ale to co robia z kreskowkami jest dla mnie nie do zniesienia. Sa tak jakby mialy podniesc prog piekna, przemocy,....

quandzia

No widzisz ja tam mam 25 lat, a jednak oglądam bajki i akurat 'stare kuce' mi się nie podobają, a nowe jednak tak - wyjaśnisz to zjawisko? :P

ocenił(a) serial na 8
Artemisek

Nie, nie wyjasnie. Jesli o wieku mowa to ja mam 27 i podobaja mi sie stare, nowych powtarzam nie ogladalam.
Chodzilo mi o to, ze ok jesli ogladasz ale to nadal bajka dla dzieci wiec powinny byc infantylne nie sadzisz? Dla Ciebie i mnie oczywistym jest, ze wolimy cos innego niz dzieci. Moze sie poprostu myle i dzisiejsze kucyki maja byc dla mlodziezy?

ocenił(a) serial na 8
quandzia

Uscislenie; to, ze podobaja mi sie stare to nie znaczy, ze je na dzien dzisiejszy ogladam. Pamietam je z dziecinstwa nie pamietam jakie dokladnie byly dialogi i historie, dzis mowiac podobaja mi sie mowie o kresce z lekkim zabarwieniem wspomnien z dziecinstwa

użytkownik usunięty
quandzia

Ja też lubię stare kucyki, na nich się wychowałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones