PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159359}

Kucyki i przyjaciele

My Little Pony 'n Friends
7,3 1 005
ocen
7,3 10 1 1005
Kucyki i przyjaciele
powrót do forum serialu Kucyki i przyjaciele

Hej, chyba wreszcie wpadłam na odpowiedni trop :) Może ktoś się orientuje: Były na kasetach video te przygody kucyków. Miałam chyba źle zgraną 3 kasetę - nigdy nie poznałam zakończenia. Fabuła była taka, że przybyli Bracia Kucyki, a zła czarownica musiała być ciągle młoda, więc stworzyła takie miasteczko, gdzie były zabawki, i zwabiała kucyki swoją mocą i wysysała z nich moc, one się starzały. Ktoś wie, co to za odcinek? ;)

użytkownik usunięty
nasty929

to był odcinek dwuczęściowy pod tytułem Somnambula ;)

O, rany, zaraz poznam rozwiązanie najbardziej misternej zagadki dzieciństwa! :D Dziękuję Ci bardzo!

nasty929

Chyba korzystałyśmy z tej samej wypożyczalni bo ja również pamiętam, że pod koniec odcinka się kaseta cięła. Przypadkiem nie Hollywood (czy jakoś tak, w każdym razie w logo była palma rolka filmowa i wszystko to na żółtym tle) na przeciwko Jean'a (żan, matko, jak dawno) na pradze w Warszawie?

Statystuje_jako_drzewo

Mam mówi, że kupowała na Stadionie, więc to bardzo prawdopodobne, że z jednej wytwórni :)

nasty929

Ja rowniez mialam zepsuta kasete. Cale dziecinstwo zastanawialam sie jak skonczy sie odcinek z wesolym miasteczkiem :)

Blair

Hihihi :D to chyba najmroczniejszy odcinek jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones