Kulawe konie
powrót do forum 1 sezonu

głupotę otwartego, tolerancyjnego społeczeństwa , gdy komik naśmiewa się z Jezusa wszyscy mają polewkę, gdy pada słowo Allach o rety, rety wszyscy oburzeni a naj bardziej pigmento dodatni !

ocenił(a) serial na 7
EM_DZI

Ale to nie jest otwarte tolerancyjne społeczeństwo tylko zmienione zostają tematy tabu. Bo można jak we Francji z Charlie chebdo naśmiewać się ze wszystkich religii co robią swoją droga do dzisiaj pomimo ataku terrorystycznego na ich redakcję

ocenił(a) serial na 8
peruniec

We Francji można naśmiewać się ze wszystkich religii, bo tam rządzą lewacy, ale nie można za to krytykować np. aborcji i pokazywać uśmiechniętych dzieci z zespołem Downa. Wiec z tą Francją to taki kiepski przykład. Chyba, że chodziło ci o pokazanie, że można być jeszcze bardziej nietolerancyjnym społeczeństwem i skutki tego, to racja, im mniej nietolerancji tym lepiej. Francja ssie.

EM_DZI

Raczej nie zrozumiałeś w ogóle o co w tym chodziło.
Ale to akurat typowe dla miłośników zamkniętych, nietolerancyjnych społeczeństw. :)))

ocenił(a) serial na 8
antoni_krendzelak

To wytłumacz!

Daryzda67

Mija się to z celem. Doświadczenie uczy, że tłumaczenie ćwierć-mózgom sensu takich i podobnych spraw to marnowanie czasu. Jak sami nie zrozumieją, to nic im nie pomoże.
Swoją drogą to dosyć groteskowe, jak takie osobniki rozpaczliwie poszukują w różnych "lewackich" dziełach jakiegoś mrugnięcia okiem, jakiegoś potwierdzenia swoich rojeń, jakiegoś kompromitującego grepsu......
Żałosne.

ocenił(a) serial na 8
antoni_krendzelak

Mowisz o sobie oczywiście, dzięki za samokrytykę!

Daryzda67

Och tak, oczywiście, jakżeś mnie chytrze przejrzał :)))).
Co intelekt to intelekt, tylko zazdrościć.
Kandydat do tytułu lokalnego mistrza ciętej riposty.

ocenił(a) serial na 8
antoni_krendzelak

Dokładnie, i powodzenia w nienawiści do innych.

antoni_krendzelak

Zamiast odpowiedzieć merytorycznie i wytłumaczyć, to pie rdolisz jak typowy lewak z mózgiem taplającym się w rzadkim gównie. No ale w końcu co tu tłumaczyć, skoro przekaz w scenie był nad wyraz oczywisty i klarowny.

ocenił(a) serial na 9
Bokciu

widział ktoś lewaka z rozumem ??

luqashmeister

Tak samo jak prawaka z rozumem? Nie ma lewaków i prawaków. Są tylko idioci po każdej stronie. Dzielić ludzi na prawaków i lewaków mogą tylko kretyni. Zresztą to typowa mentalność polaków (tak, z małej litery, bo na dużą mało kto zasługuje). Idźcie leczyć kompleksy u specjalisty, bo komentarze w internecie nie sprawią, że będzie z wami lepiej. Wam już na mózgi padło z tymi niedorzecznymi, pasującymi do piaskownicy, epitetami z tyłka. Tylko przerzucacie się określeniami, których nie rozumiecie, bo tylko się zestarzeliście, a nie dorośliście. Powinno się zakazać komentowania w internecie, bo robią to najczęściej zwykłe niedojdy, które swoje frustracje wylewają na forach. Co za banda niewyrośniętych mięczaków.

ocenił(a) serial na 8
antoni_krendzelak

Twoja odpowiedź jest typową dla lewackich durni, wmówiono ci prawackie urojenia u innych ale kiedy trzeba udowodnić te urojenia to cisza :)
Gardzę.

Salmonella

Brawo, oni tylko potrafią kwestionować i wykrzykiwać "wypie rdalać", ale gdy poprosisz o merytoryczną rozmowę, zaczynają się unosić i lawirować.

Bokciu

Ależ chłopcy.
Przecież już przyznałem się do mojej niższości intelektualnej wobec takich kryształów prawicowego (?) intelektu (?).
Któż jest w stanie doścignąć takie wyrafinowane wysmakowanie merytorycznej wypowiedzi jak "lewak z mózgiem taplającym się w rzadkim gównie", "odpowiedź jest typową dla lewackich durni", "pigmento dodatni".....
Ja to tylko unoszenie się i lawirowanie....
Nie to co wy....
Mi tylko wmówiono prawackie urojenia u innych...
Ale chwila! Tu też błądzę??? To nie prawackie a lewackie urojenia???
Oh, shit.....

antoni_krendzelak

Czyli potwierdzasz, że spadło Ci z pyska zdanie, na które nie potrafisz  sensownie odpowiedzieć, tylko modzisz kolejne prześmiewcze frazesy. Wytłumaczyłbyś prawicowemu plebsowi, o co chodzi w tej scenie, a bylibyśmy może nieco mądrzejsi.

Bokciu

No przecież mądrego mądrości nie nauczysz? Za głupi mój pysk....
Zwłaszcza na prawicowy plebs.
A poza tym co znaczy prawicowy? To tożsame z rasistowski? Czy niedorozwinięty intelektualnie?
Dla mnie akurat prawicowiec to np. taki Kisiel (wiem, wiem, któż by pamiętał?).
Dziś w Polsce prawicy w zasadzie nie ma.
Jest jakaś bolszewia typu PiS, SP i inne jaczejki.
Są stulejarze "narodowcy", trochę kuców z Konfy pod wodzą jak nie superpolaka Korwina-Mikke, to innego Mentzena.
(U narodowców to w ogóle zawsze jakieś jaja z ta narodowością. Pamięta jeszcze ktoś "Przema" Holochera? Jak popatrzeć po nazwiskach, to człowiek może się zagubić. Jakieś Bekiery, czy inne Krejckanty i Berkowicze, Dawidowscy, albo - o ile ktoś wie coś o pochodzeniu nazwisk - Winniccy).
Diabeł goni najszybciej tych, którzy najbardziej od niego uciekają....

antoni_krendzelak

Niebywałe...nadal będziesz wypisywał sążniste wywody polityczne, czy może jednak doczekamy się odpowiedzi w temacie? Jest na to szansa? Tak czy nie? Bo póki co, to Ty mi wyglądasz na niedorozwiniętego intelektualnie, skoro nie potrafisz odpowiedzieć na konkretne pytanie. Wiem - pewnie już zapomniałeś o co pytamy, zatem przypomnę. Na słowa założyciela tematu: " gdy komik naśmiewa się z Jezusa wszyscy mają polewkę, gdy pada słowo Allach o rety, rety wszyscy oburzeni a naj bardziej pigmento dodatni !" stwierdziłeś, że nie zrozumiał o co w tym chodziło. Tak więc zapytam po raz nty w imieniu swoim oraz innych - o co chodziło? Mam nadzieję, że tym razem już się nie wyłgasz.

Bokciu

A co to kurła, ja jestem jakaś złota rybka do spełniania życzeń jakichś cnotliwych białorycerzy? :)))
Zwłaszcza, że jak się już wspominało - i tak żadna nadzieja na blady cień głębszej refleksji.
Trzeba najpierw jakąś szkołę skończyć, i to taką gdzie mama za koszyk jajek i oskubaną gęś dyplomu nie załatwi.
Poczytać coś, i to raczej takie książki bez obrazków.
W świat pojechać, choć do jakiegoś miasta powyżej 25 tysięcy mieszkańców.
Pieniądze jakieś zarobić, najlepiej takie, żeby być niezależnym - no choć od rodziców.
Bzyknąć coś, może nawet więcej niż raz a nie ryzykować trwałe uszkodzenie nadgarstka przed kompem.
I sam zobaczysz - nawet bez wysiłku i szczególnego zaangażowania horyzonty nieco się poszerzą.
Wcześniej - szkoda czasu włożonego w próby tłumaczenia tobie "oraz innym" czym się różni kurza doopa od dużej kupy.
Choć obiektywnie trzeba przyznać, że to zabawa nie najgorsza jak się ogląda syndrom krytycznego napięcia żyłki w okrężnicy u ciebie "oraz innych" :))).

ocenił(a) serial na 8
antoni_krendzelak

No, kolego, jeżeli nie bierzesz jeszcze żadnych leków "na głowę" to zdecydowanie już czas. Śledząc od początku twoje wpisy widać, że ustawicznie gdzieś, coś, coraz bardziej niedomaga ci w głowie :(

Salmonella

Kiepska sprawa... :(((
Pewnie to wynik niskiego poziomu jodu w powietrzu mojej małej, rybackiej wioski....
Ale mam nadzieję, że to tylko wynik kontrastu mojego pośledniego intelektu z takimi tuzami jak Bokciu "oraz inni"....
Nie każdy weźmie po Bekwarku lutniej....

ocenił(a) serial na 8
antoni_krendzelak

Niestety to nie wina jodu.
Aktualnie spędzam ferie w małej, nadmorskiej wiosce, bywam tu od ponad 50 lat, i przez cały ten czas u miejscowych ludzi nigdy nie spotkałem takich objawów "ogłady towarzyskiej".

Salmonella

No coś podobnego. To ty stary musisz być, gdzieś pod siedemdziesiątkę?
Przyznam, że byłem raczej przekonany, że to bardziej tak pomiędzy podstawówką a zawodówką.
I ciągle jeździsz na ferie? :)))))
Co znaczy młody duch w starym ciele.
No i tak , masz rację, u nas z trudem znajdziesz to co nazywasz "ogładą towarzyską".
Choć z natury jesteśmy dość gburowaci.

ocenił(a) serial na 8
antoni_krendzelak

Bywam tu ponad 50 lat ale od dziecięcia a ferie ma żona, jako nauczycielka a nie uczennica :)

ocenił(a) serial na 9
Bokciu

nie oczekujcie od lewackiego kretyna jasnej odpowiedzi

Salmonella

Nie ma lewaków i prawaków. Są tylko idioci po każdej stronie. Dzielić ludzi na prawaków i lewaków mogą tylko kretyni. Zresztą to typowa mentalność polaków (tak, z małej litery, bo na dużą mało kto zasługuje). Idźcie leczyć kompleksy u specjalisty, bo komentarze w internecie nie sprawią, że będzie z wami lepiej. Wam już na mózgi padło z tymi niedorzecznymi, pasującymi do piaskownicy, epitetami z tyłka. Tylko przerzucacie się określeniami, których nie rozumiecie, bo tylko się zestarzeliście, a nie dorośliście. Powinno się zakazać komentowania w internecie, bo robią to najczęściej zwykłe niedojdy, które swoje frustracje wylewają na forach. Co za banda niewyrośniętych mięczaków.

ocenił(a) serial na 8
alistair80

Smyku, aleś się sfrustrował niedojdo :)

Salmonella

Sam jesteś niedojdą, pier. szczeniaku. Banda niedorobionych dzieci. Jestem mądrzejszy od ciebie jechany szczeniaku. Myślisz, że coś znaczysz, a jesteś nikim. Potrafisz tylko powtarzać za innymi baranami, że ktoś kto ma inne zdanie od ciebie jest lewakiem. Płaczę nad tobą deklu.

ocenił(a) serial na 8
alistair80

Wracaj pod kamień spod którego wypełzłeś śmieciu. Dwa wpisy a tyle jadu i frustracji dawno nie widziałem :)

Salmonella

To dostaniesz trzeci wpis. Rzygam the billami, polaczku. 90% użytkowników jakiegokolwiek forum to pisdy, które obrażają każdego kto ma inne zdanie. Ja po prostu wpisuję się w ten nurt. Twoja wypowiedź (przypomnę, bo jesteś tak głupi, że już zapomniałeś - "Twoja odpowiedź jest typową dla lewackich durni, wmówiono ci prawackie urojenia u innych ale kiedy trzeba udowodnić te urojenia to cisza :) Gardzę.") to świadectwo skrajnego thebillizmu. Sam gardzisz innymi, a śmiesz do mnie się przypierdzielać? Takich hipokrytów powinno się traktować dokładnie tak samo, jak wy traktujecie innych. Dlatego sam wracaj pod swoją stertę łajna. Wyzywasz innych od lewackich durni, a sam jesteś zwykłym durniem. Nawet nie lewackim czy prawackim, bo nawet nie wiesz co to znaczy. Pokazuję ci po prostu pogardę dla takich jełopów jak ty. Wyznaję zasadę oko za oko. Dostajesz dokładnie to, na co zasłużyłeś. Więcej odpowiedzi nie uzyskasz, bo nie będę tracił czasu na taką ciotkę jak ty. Jestem sfrustrowany, bo świat opiera się na takich kurach jak ty. Nie potraficie współistnieć z innymi, więc sami wnosicie w ten świat nienawiść i głupotę. Dopasowuję się do waszego poziomu, choć wiem, że taki tępak tego nie zrozumie. GtH.

ocenił(a) serial na 8
alistair80

Nawet nie czytałem twojego wysrywu, na 100% nie ma tam nic wartego przeczytania, zapewne same frustracje i agresja chorego człowieka.
Cały czas podkręcam bo wyobrażam sobie jak ci ciśnienie rośnie próbując wymyślić coś błyskotliwego :) Ale za wysokie progi dla takiej ludzkiej szumowiny jak ty

użytkownik usunięty
EM_DZI

Allah kretynie to inna nazwa na boga starotestamentowego - muzułmanie mają tego samego szefa co chrześcijanie. I równie zabawnego btw.
Allah = Bóg. Jezus = Mahomet. Przerwa na reklamę i dalej możecie się wyzywać.

A tak poprawnie to allah = szatan

ocenił(a) serial na 8

Wyjmij mini-gięta z otworu jak gaworzysz.

ocenił(a) serial na 8

Kretyn to cię zrobił, smarku bez kultury.

Od kiedy Jezus = Mahomet? Jezus był Mesjaszem, czyli wybawicielem. Mahomet prorokiem, czyli przywódcą, reformatorem. Już nie wspominając o tym, że żyli w innych latach... Co do Allaha, to za bardzo to uprościłeś. Słowo to istniało wcześniej, zanim powstał islam. I oznaczało po prostu boga w znaczeniu bóstwa. Boga (Jedynego) oznacza od czasów proroka Mahometa. Obecnie tak, Allah to ten sam Bóg, choć przez różne religie rozumianego inaczej. Muzułmanie wierzą, że chrześcijanie wypaczyli Słowo Boże lub nie pojęli jego znaczenia.
I jeszcze odnośnik do innego komentarza, innej osoby - Allah nie był ani demonem, ani duchem. Zatem nie może być Szatanem. Szatan to po prostu upadły anioł, i tutaj zgadzają się w zasadzie wszystkie religie. Skąd to odniesienie?

Juna_3

Upadły, ale najwyższy rangą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones