PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753680}
7,4 29
ocen
7,4 10 1 29
La Querida Del Centauro
powrót do forum serialu La Querida Del Centauro

Czy ktoś się orientuje czy na Polskim Netfixie jest dostępna LQDC? Chodzi mi o taką z angielskimi napisami. Próbowałam się zalogować na Telemundo, ale nie wiem czy ja nie umiem czy z Pl to niemożliwe... Albo ktoś zna inne źródło gdzie można obejrzeć z angielskimi napisami (bądź polskimi)? Będę wdzięczna za info :)

ocenił(a) serial na 10
ejs

la querida del centauro nie jest dostepna na netflixie tylko w Meksykanskim zamienniku "Blim" i to tylko dla rezydentow Mexico.. a co do innego pytania ogladanie na web stronie telemundo jest dostepne tylko dla mieszkancow USA i Puerto Rico i to nie tylko mowa tu o serii la querida del centauro ale tez inne rodzime produkcje telemundo. A swego czasu lqdc byla dostepna w netflixie ale tylko w usa, i calej Latin America niestety nie dla mieszkancow Europy. La querida del centauro jak dotad byla tylko emitowana w usa i innych czesciach America Latina i nawet taki kanal jak telemundo africa nie odwazylo sie kupna #lqdc

ocenił(a) serial na 10
telemundo_novelera

nic ci nie da wchodzenie na web strone telemundo bo za kazdym razem, pojawi ci sie komunikat ze "this content isnt available in your area"

ocenił(a) serial na 10
telemundo_novelera

w ubieglym roku kiedy trwala emisja w telemundo usa 1 temporady, zgralam sobie wszystkie odcinki na dvd,tak samo juz nie wiele mi brak by miec cala 2 temporade nagrana na dvd... i co do napisow to jest ciezko dla kogos kto nie zna jezyka hiszpanskiego i nie rozumie a napisow brak... ja tam napisow nie potrzebuje bo doskonale rozumiem jez..hiszpanski

telemundo_novelera

Dzięki za info. Próbowałam na telemundo ale dokłądnie tak jak pisałąś pojawia mi się napis, że nie dla mojego regionu :/ O Netfixie czytałam na jakiejś US stronie, że można oglądać, ale nie wiedziałam, czy na Pl wersji też jest dostępna (dlatego pytałąm :)
A na Telemundo możliwość oglądania odcinków jest dodatkowo płatna? Bo z tego co wiem można ominąć blokadę regionalną, ale w razie płatności może być już problem...
A są może gdzieś w sieci same napisy po ang lub hiszpańsku?

ocenił(a) serial na 10
ejs

Na netflixie la querida del centauro byla swego czasu dostepna ale tylko dla mieszkancow USA I America Latino niedostepna dla Europy ale odkad pojawil sie Blim to oni przejeli wiekszosc seriali/serii w tym rowniez Telemundo super serie m in #lqdc #esdlc telemundo podpisalo umowe dystrybucyjna z Blim ( dla mieszkancow Meksyku, uzytkowanie jest platne i samo obejscie zabezpieczen typu zmiana ip, nic ci nie da), bo oplata jest w peso meksykanskim.
A wracajac do samego Netflix telemundo serie nie sa dystrybuowane w Europie! I kto pisze ze mozna ogladac w polskim netflixie to doprawdy nie ma bladego pojecia. Jestem na biezaco informowana i wlasnie od wczoraj w netflixie jest dostepna serie El Chema, tylko dla mieszkancow USA ,Meksyku i calej America Latino niedostepne w Europie czy w Polsce. I napisy nie sa w ogole dostepne nigdzie nie dostaniesz napisow do la querida del centauro (1 & 2)
Ja sobie Telemundo to zaczynam rano daja telenovele corazón valiente a wieczorem : mariposa de barrio, la querida del centauro 2 i el señor de los cielos 5 nagrywam sobie wszystko to co ogladam w Telemundo

telemundo_novelera

Moze bys wrzucila na chomika lub yt?

ocenił(a) serial na 10
CzegoNieWidac

nie wrzuce i nie bede sie z nikim dzielic.. sorry jak sie chce to samemu sobie znajdzie gdzie w necie ogladac la querida del centauro

telemundo_novelera

No raczej trudno zwłaszcza z polskimi napisami :) .

telemundo_novelera

Tyle lat szukam i do tej pory nigdzie nie znalazłam tego serialu.

ocenił(a) serial na 10
SatineNic

I nigdzie legalnie nie znajdziesz. Jedynie mając dostęp do Telemundo & tv peacock możesz obejrzeć 2 sezony LQDC, na yt nie znajdziesz full sezonów, a na netflix-ie niestety nie ma szans. Oczywiście jeszcze istnieje coś takiego jak blokada IP i mogłabyś pokombinować z tym by online na Telemundo stronce obejrzeć 2 sezony ale nie masz możliwości ściągnięcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones