PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604429}
4,5 1 646
ocen
4,5 10 1 1646
Linia życia
powrót do forum serialu Linia życia

DLACZEGO

ocenił(a) serial na 10

Jedyny serial jaki oglądam w TV tak po prostu bez słowa wyjaśnienia został zdjęty...
DLACZEGO???????????????

POlka99

Hmm pomyślmy... np o czołówce:
tralalala laaa la la laaaa x4

linia życia naszych seeeerc...

muahahahahaha xD

magneto_

Się nie masz do czego przyczepić, to z czołówką wyjeżdżasz, ale co sama czołówka ma do wartości merytorycznej serialu, czy też jego jakości, bo nie rozumiem? Na tle czołówki z "Pierwszej Miłości" , która jest żenująca, tandetna i niesamowicie nudna, rozpoczęcie "Lini Życia" wypada całkiem dobrze. Czołówka z "Linia Życia" przynajmniej jest krótka i nie trzeba się obawiać zaśnięcia podczas samego rozpoczynania się serialu, jak mogło by to mieć miejsce w przypadku oglądania intra z "Pierwszej Miłości"

Cox_92

Przy pierwszej miłości można się pośmiać i popatrzeć na piękne kobiety. A linia życia? nudny historia dwóch rodzin z cwaniakiem który coś knuje... i knuje... i są nudy... nudy... jak myślisz kto ma rację? może ja, bo serial zdjęto, a może ty, bo.... nie chyba jednak ja.

ocenił(a) serial na 10
magneto_

no niestety magneto nie masz racji
czołówka jest super
a wątki, widoki i obsada aktorska zdecydowanie lepsza!!
a serial wróci juz niedługo
cox pozdrawiam Cię serdecznie

ocenił(a) serial na 10
POlka99

a jeśli chodzi o piękne aktorki to zdecydowanie linia życia wygrywa kolego
wejdź sobie na jedna ze stron linii życia i poczytaj fora...
a serial nie zniknął dlatego, że był słaby tylko to jakies wewnętrzne rozgrywki z polsatem były
pani nina maczała w tym palce
a wspomnisz moje słowa, że serial niedługo wróci

żegnam

magneto_

Buhauahuaha PIĘKNE KOBIETY?!!! ŻE CO?!!! CZY JA COŚ PRZEOCZYŁEM?!! NIBY KTÓRA Z NICH JEST PIEKNA?!! BUAHAHAA To w LINI Życia są piękne aktorki, nie jakieś wieśniary w typie Emilki z PM czy upasionej jak prosiak Kingi. Tylko prawdziwe utalentowane kobiety z klasą. : )

Cox_92

Hahahaha, linia życia naszych seeeeerc.... żal....

magneto_

Poziom Twoich wypowiedzi jest na tak niskim poziomie, że nie zamierzam z Tobą dłużej dyskutować, na ten, ani żaden inny temat. Żegnam.

PS: Współczuje Ci braku dobrego gustu.

Cox_92

1. O poziomach gadałem z twoją mamą i z jej dykcji wywnioskowałem, że do was inaczej nie można ;)
2. Dziękuję, jeśli nie oglądanie nudnych bredni jest złym gustem, to jestem dumny ;)

magneto_

Pogrążasz się człowieku..

Cox_92

I zgadnij jak bardzo mnie to gówno obchodzi ;)

magneto_

Nie oglądałeś Linii Życia - nie wypowiadaj się. To przecież takie proste, wystarczy troche rozruszać, ten tępy małpi móżdżek, prawda? Myślenie nie boli, drogi kolego : )
Ja oglądałem obydwa tytuły - dlatego też, jestem w stanie obiektywnie ocenić, który z seriali jest lepszym, efektowniejszym, bardziej dopracowanym i realniejszym - produktem.
Niestety, z ogromną przykrością, jestem wręcz zmuszony stwierdzić, iż Pierwsza Miłość, jest kompletną K A T A S T R O F Ą !! Zaczynając od czołówki, po fatalną obsadę, głupawy scenariusz i na jebniętym, nie związanym w żadnym segmencie z serialem tytule, kończąc. Linia Życia jest ambitnym kinem, porusza wiele życiowych problemów. Postaci z serialu, nie można nie lubić. Serial dostarcza nam wielu emocji, czasami negatywnych, ale nie brakuje tam też, żartów na wysokim poziomie. "To serial dla inteligentnego widza", jak stwierdziła sama Aleksandra Woźniak. Hym.. jakie zdanie o was - widzach Pierwszej Miłości, mają producenci, czy aktorzy, tak wielbionego przez Ciebie serialu? Podejrzewam, że niezbyt dobre. Bo sami akotrzy twierdzą, że PM to surrealistyczny wygłup i nie należy tego "dzieła sztuki" traktować poważnie. Pozdrawiam Cię serdecznie, drogi magneto i jeśli Twoja odpowiedź na mój komentarz, ma ograniczać się, do ulubionego słowa, słit nastolatek "ŻAL" to daruj sobie i lepiej nic nie pisz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
magneto_

Nie, mylisz się, sam jesteś gównem. Wielkim, śmierdzącym, nadętym gównem. Bez odbioru.

Cox_92

Vice versa, a tego gówna i tak już nie puszczą, bo GÓWNO kogo to obchodzi.

magneto_

Co za wyszukane słownictwo, jestem pod ogromnym wrażeniem. Widać czego ten przygłupawy serial, z debilami w obsadzie, uczy dzieci.

Cox_92

Dziecko to jesteś ty sądząc po twoim nicku szczylu, a teraz idź grzecznie piraciś ten przeeegenialny serial.... LINIA ŻYYYYYCIA!!!!! linia życia wokóóóół naaaas! linia żyyyycia! naszych seeeerc!

magneto_

<Hahaha> ... Jesteś osobą niezrównoważoną psychicznie, czy coś ciężkiego spadło Ci na główkę, tumanie? Skończ tą błazenadę, zapuść sobie Pierwszą Miłość, bo widać, że cierpisz na jej niedosyt. I delektuj się upojnymi chwilami z tym nędznym serialem kierowanym do idiotów i "ZABÓJCZO PIĘKNYMI" wieśniarami, które niesłusznie uważasz za aktorki. A co do tekstu piosenki, gorszego niż w tej Twojej posranej telenoweli, napisać się nie da. W moich oczach jesteś skończonym debilem, więc przestań mi się tu produkować i wywyższać miernoto, bo zdania o Tobie i tak nie zmienie.. Pa..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones