PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604429}
4,5 1 646
ocen
4,5 10 1 1646
Linia życia
powrót do forum serialu Linia życia

Podobno 31 Października stacja Polsat ma wyemitować ostatni odcinek serialu.

fanpolskichseriali

coooo;o dlaczego???:(:(

użytkownik usunięty
cocoatea

Jeszcze nic potwierdzonego, ale prawdopodobnie zniknie niestety. Szkoda, bo mnie wciągnął :/

Na szczęście jest to już potwierdzona informacja i wreszcie będzie można oglądać Polsat bez obawy że zobaczymy "boskiego" Ciachorowskiego z jego afro dmuchaną lalunią ;)

użytkownik usunięty
Shalvia

Ciekawe co dadzą w zamian? Pewnie znowu Kiepskich do wiosny. Oby nie, bo to już delikatnie mówiąc mi się znudziło ;)

Ja bym była chętna na jakiś serial kryminalny. Ale nie jakiś gniot, tylko faktycznie kryminał o zabarwieniu thrillera ;)

użytkownik usunięty
Shalvia

Oo ja też ;)

Błagam Was pomóżcie ocalić ten serial! Wysyłajcie prośby o wznowienie produkcji serialu, może jest jeszcze jakaś nadzieja, żeby go przywrócili. Wysyłajcie meile na adres: poczta@polsat.com.pl OCALMY LINIE ŻYCIA! tyle ciekawych rzeczy mogło się jeszcze wydarzyć, po co marnowac czas antenowy na durne dlaczego ja, czy inny syf, linia życia jest znakomita!! poczta@polsat.com.pl - PAMIĘTAJCIE!

ocenił(a) serial na 4
Cox_92

nie! kolejni fani idiotycznych seriali się odezwali.
Jak im serial nie przynosi zysków to i tak go skasują

użytkownik usunięty
sylwias

No i chwała Najwyższemu !!! Zdjąc jak najszybciej

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Cox_92

Nie wiem, czy jesteś trolującym zgrywusem, czy zwykłym debilem, który naprawdę traci sens życia wraz ze zdjęciem z anteny jakiejś telenoweli dla kretynów, ale w każdym razie żadna z tych internetowych ról społecznych nie jest żadną odkrywczą nowością,...

Awww, ale teraz dałeś popis mądralo. Masz się za super inteligenta? Bo w moim mniemaniu jesteś zwykłym darmozjadem, ślęczącym przed kompem od świtu do nocy. Prawda o Tobie jest taka, że nawet prostego zdania nie potrafisz sklecić. Wypisujesz tylko jakieś pseudointeligentne bzdury i udzielasz się w tematach, które Ciebie nie dotyczą, myślisz, że jesteś kimś? Nie wiem na kim chcesz wywrzeć wrażenie swoją beznadziejną osobą, ale radze Ci się zamknąć, bo pogrążasz się z każdym ledwo wydukanym przez siebie zdaniem. Na koniec mała sugestia: wsadź łeb do książek prymitywie.

użytkownik usunięty
Cox_92

Twoja wypowiedz dobitnie wskazuje że sam pogrążasz sie każdym swoim zdaniem . I radze ci sprawdzic w słowniku języka polskiego słowo prymityw - którym jestes.
Wzruszyła mnie twoja wypowiedz :)

Mnie w podobny sposób wzrusza Twój pusty łeb.

użytkownik usunięty
Cox_92

Wzajemnie

użytkownik usunięty
Cox_92

Chryste Panie, ty naprawdę masz problemy chłopcze... Rozumiem osoby, które dostają rozstroju psychicznego po śmierci bliskiej osoby czy innej tragedii, ale ty jesteś chyba pierwszym przykładem człowieka, któremu psychika siadła w wyniku zdjęcia z anteny telenoweli... Jako, że twoje życie i tak nie ma już sensu, to proponuję, abyś np. wysadził się na znak protestu pod budynkiem Polsatu- skończą się twoje męki, a i świat zobaczy, że koniec Linii życia to śmiertelny błąd, który pociągnął za sobą ofiary w ludziach.

Choć jedno przyznaję, jako osoba po studiach filologicznych, zdaniem o 'trudnościach ze skleceniem zdania' i 'wsadzaniu łba do książek' jestem urzeczony.

Buhahahaha ale bredzisz człowieczku. Wzmianką o skończeniu jakichkolwiek studiów przebiłeś samego siebie Szanowny Wielki Klocu. Pozazdrościć wyobraźni naprawdę. Tak na marginesie.. przeczytaj swój przedostatni post w tym temacie.. bo tak się zastanawiam gdzie w nim sens? Czepiasz się tego co ja pisze i to jak ja pisze, a sam pierdzielisz głuopty. Jesteś skończonym durniem i nie wiesz kiedy skończyć. Dlatego ja zrobię to za Ciebie i zignoruje Twoje kolejne zaczepki. Żegnam, bez odbioru.

użytkownik usunięty
Cox_92

Ale poza tym, mam nadzieję, w domu wszystko ok??

Poza tym, że wpadłem w depreche po zdjęciu Linii Życia z anteny jest OK! :

ocenił(a) serial na 10
Cox_92

ja tez złapałam doła:(((.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones