PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604429}
4,5 1 646
ocen
4,5 10 1 1646
Linia życia
powrót do forum serialu Linia życia
ocenił(a) serial na 1
Cox_92

A ty kup sobie radyjko do słuchania Radia Maryi.
Z tego co widzę moherowe berety się organizują.

Marik1234

Przestań się poniżać człowieku. Szczerze mówiąc nieźle się bawię czytając Twoje durne wpisy : DD Hmm.. myślę, że tym stwierdzeniem podbudowałem nieco Twoje poharatane doszczętnie ego, więc do rzeczy - NIE JESTEŚ ZABAWNY! Przestań się pogrążać i pisz konkretnie co Ci się nie podoba w tym serialu, widziałeś go w ogóle? A nie paplasz bez sensu, robiąc z siebie zupełnie niezamierzenie skończonego idiotę. Seriale dla moherowych babć to "M jak miłość", "Na Wspólnej" czy doskonale znana wszystkim "Moda Na Sukces". I jestem jak najbardziej za tym, by wytępić te gnioty z PL telewizji.

"Linia Życia" ma niewiele wspólnego z serialami obyczajowymi jakie produkuje się w Polsce. Jest to bardziej fabuła, niż serial, zawiera w sobie wątek miłosny - całkiem ciekawie przedstawiony, jak i trzymający w napięciu, równie dobry wątek kryminalny. Do tego aktorzy grający w "LŻ" są jednymi z najlepszych, występują w teatrze, nie są "tefałenowskimi celebritis" i nie przyjmują ról w byle gównianych serialikowych tasiemcach.

Poza tym ten serial warto obejrzeć choćby dla zniewalająco pięknych aktorek, jeśli komuś nie podoba się jego niebanalna treść. Sam pomyśl, milej patrzy się na Ferdka w kalesonach z klejnotami na wierzchu, czy może na wspaniałą, utalentowaną i boską Paulinę Chruściel tudzież Julię Pogrebińską o zmysłowym głosie i ciele modelki? Jeśli jesteś gejem rozumiem, że wybrałbyś ten pierwszy wariant, spoko rozumiem.

Prawda jest taka, że uwziąłeś się na "Linię Życia" z tego względu, iż ja wyraziłem niezbyt pochlebną opinię o "Kiepach". Nie mylę się prawda?

Btw. To co sobą prezentujesz utwierdza mnie co raz bardziej w przekonaniu, że widzowie "ŚwK" są ściśle powiązani - pod każdym względem z bohaterami, których losy możemy obserwować w tym serialu. Więc jeśli nie jesteś takim debilem na jakiego wyglądasz, napisz w końcu coś z głębszym sensem i przestań pieprzyć o moherach, bo ta "subkultura" ma się nijak do tego serialu i jego widzów. Pozdr.

ocenił(a) serial na 1
Cox_92

Przynajmniej "Kiepscy" piętnują w prostym humorze takie polskie a nawet ludzkie wady jak lenistwo, alkoholizm czy egoizm.
Ale tacy fanatycy tego nie zrozumieją, bo wolą oglądać baby które mówią za sztucznie i sprzątają w szpilkach. Typowa TVNowska propaganda o lepszej Polsce jaką jest "Linia Picia" oglądana przez pachołki Torunia i Ojca dyrektora.
P:S Uważaj żeby nie przyszedł twój tatuś z kolegami, bo wiesz co będzie.

ocenił(a) serial na 10
Marik1234

Heheh ja mam juz gdzies TV Polsat, oni nic sobie nie robia z widzow. Serial Linia Zycia to najlepsze co im sie udalo, nia ma tak dobrego serialu jak ten, moim zdaniem serial tylko dla inteligentnych ludzi, ktorzy potrafia ogladac. Ja juz patrzec nie moge na Kiepskich, Dlaczego Ja i ten Trudne sprawy, to takie sztuczne i nie moralne (patologia!!!!!) Mam wielka nadzije, ze serial LiniaZycia wroci na anteny....

ocenił(a) serial na 1
han147

Wręcz przeciwnie moherowy berecie(a w najlepszym wypadku 40 letnia babo zdegradowana do roli kury domowej która nie może oprzeć się losom bohaterów różnych bezwartościowych telenoweli). To samo by ktoś powiedział o Samym Życiu które było przed waszą "Linią Picia". Też były mohery które chciały uzasadnić to że nie mogą się oprzeć tej telenoweli.
Moim zdaniem Linia Picia jest stereotypową telenowelą powstałą w celu robienia wody z mózgu różnym stereotypowym kobietom, nastolatkom i moherowym beretom.
Tak naprawdę wy jesteście moherowym beretami bo nie możecie pogodzić się ze zdjęciem jakiegoś byle jakiego tasiemca.
Co u was we waszym życiu nic nie ma ciekawego? Jeśli nie to zacznijcie spędzać czas na czym innym a nie byle jakich serialach bo przez to jest pełno filmów o Hance Mostowiak na yt co dla mnie jest straszną wiochą.

ocenił(a) serial na 10
Marik1234

Wiesz nie bede sie znizal do Twojego poziomu, widac ze patologia, dziadostwo i kure...wo jest w Twoim stylu skoro takie siano jak dlaczego ja i trudne sprawy sa dobre, a i uwazaj ze slowami ... Ta strona nie jest dla takich ludzi jak Ty ....

ocenił(a) serial na 1
han147

A dla takich jak ty jest Radio Maryja i TV Trvam.
Specjalnie z błędami jakbyś miał wątpliwości moherze, poza tym już kończę tą dyskusję bo z takimi oszołomami dyskutować się nie da.

ocenił(a) serial na 10
Marik1234

Czy ta wczesniejsza wiadomosc zwraca sie do mojej osoby ???

ocenił(a) serial na 1
han147

W teorii to do ciebie. W praktyce tak napisałem żebyś dał się sprowokować. Cox_92 też dał się sprowokować.
Ja jeżdżę po każdym komu się jakieś dziadostwo podoba.

Marik1234

dokładnie. Polecam tępić takie *ujowe charaktery. Cox_92 napisał już o sobie bardzo dużo, nie tylko w tym temacie. A chce napisać jeszcze więcej! Lecz Coxie pamiętaj: "nie ilość, a jakość decyduje o wartości" Zdaję sobie sprawę, że będziesz bronił zaciekle swojego po*ebanego moherowego serialiku ale wiedz, że robisz z siebie pośmiewisko tą linią życia naprawdę. Zostałeś tak pojechany... Swoja drogą twardy z ciebie "zawodnik" HAHA !

han147

han147 - zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Na marginesie dodam tylko, że nie warto odpowiadać na prowokacje tego głupka i nudziarza jakim jest (Mariki/a?). To zwyczajny troll, którego należy zwalczyć nie zwracając na niego uwagi.

"Linia Życia" to najlepszy serial, koniec kropka.

Cox_92

Do tego widać, że dzieciak otoczony patologią, wystarczy spojrzeć na oceny jakie wystawia kreskówkom.
Najodważniejsi są anonimowi hejterzy, a w realu są miętcy jak gąbka. I ten półgłówek śmie twierdzić, że to my nie mamy życia prywatnego? <Haha> trolling to jedyna rzecz w której.. chociaż nie, w tym też nie jesteś dobry, mały śmieciu.

ocenił(a) serial na 10
Cox_92

Ja rowniez zgadzam sie z Toba Cox_92 . Domyslam sie tez, ze osoba o nazwie Marik1234 ma kompleksy i zaburzenia psychinczne, wiec nie biore tego do siebie co jest napisane przez ta osobe..... A Linia Zycia to najlepszy serial.... Pozdrawiam serdecznie Cox_92

han147

Również pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt : D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones