PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604429}
4,5 1 646
ocen
4,5 10 1 1646
Linia życia
powrót do forum serialu Linia życia

kur...a czemu usuwaja linie zycia zajebisty serial wciaga dla mnie bomba :/

sajmonek7

nie nienawidzę polskich seriali!!!! A tutaj proszę taka linia życia mnie naprawdę wciągnęła lol!!!:) tam durnowate samo zycie cignalelo sie latami a czemu nie mozna dac szansy temu serialowi??:/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Cox_92

Ooo to podobnie jak u mnie;)
Mnie po prostu jakos drażnią polskie seriale wrr;/ no nie znosze i juz! Jak była młodsza wiadomo klan;] raz na kilka lat obejrze z jeden odcinek:) reszty nie ogladalam nigdy;] naprawde! Jeszcze od czasu do czasu na wspolnej;) w soboty jak sprzatalam to lubilam jak cos mi leci w tv:) A co do lini zycia. Obecnie studiuje, akademik, brak telewizora;p wiadomo:) moja kol czesto kupuje swiat seriali:) Stąd po raz pierwszy dowiedziałam się o nowej produkcji ktora miała ukazać się niebawem na polsacie. Pomyslalam bardzo sceptycznie o nowym polskim serialu. Oczywiście nie obejrzałam ani jednego odc. Dopiero w wakacje! I wkręciłam się na maxa:D niestety znowu na studiach nie ma jak za bardzo ogladac a zwłaszcza nie ma za bardzo czasu ale zawsze jak jestem w domu to chętnie obejrzę. Nie jestem na bierząco niestety i nie wiem za bardzo co z tym wątkiem o molestowaniu;/ Oczywiście za zniesieniem serialu nie jestem ani trochę!!!!

Princesska0512

Samo życie było o wiele lepszą produkcją niż Linia życia.

sajmonek7

Pn.31.10 ostatni odcinek serialu:(

cocoatea

Bo nie ma dżemu. Wszystkie wątki sie kończą to i serial się kończy. Proste, czy trzeba wam to narysować?

tony_tr

jeśli możesz to chętnie;)

tony_tr

Mylisz się, zostało wiele niedokończonych wątków. Nie będe podawał przykładów, bo sam Twój post świadczy o tym, że nie oglądałeś serialu. No nie trafiłeś, przykro mi bardzo..

ocenił(a) serial na 6
Cox_92

Dla mnie ten serial zbyt pozno sie rozkrecil brakowalo powaznych wątków moze wątek Krupy dla mnie plusem że film był kręcony w Sobocie a nie we Warszwawie ogólnie wyszło nie ciekawy serial ja nie dziwie się ,że Polsat zakonczył ten serial Samo zycie było dla mnie o wiele lepsze.4/10

ocenił(a) serial na 6
kinoman1985

Nie przesadzilem dam temu serialowi 6/10 s tą ocene 4przesadziłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones