PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848771}

List do króla

The Letter for the King
5,8 1 550
ocen
5,8 10 1 1550
List do króla
powrót do forum serialu List do króla

Netflixowa miernota

ocenił(a) serial na 4

Znów Netflix zapisał nam typowa papkę okraszona całkiem fajnymi efektami specjalnymi.
Niestety ciężko było się doszukać jakiejkolwiek rozwijającej się fabuły podpartej ciekawymi postaciami.
Najciekawsza postacią w całym serialu jest koń... I nie są to żarty. Jest to jedyna postać która została całkiem dobrze wykreowana. Nie dowiemy się jednak niczego o tym wspaniałym wierzchowcu gdyż stanowi tylko ładne tło do całej jakże lichej opowieści.
Jeżeli Netflix ma na celu wypuszczanie multum takich słabych seriali to niech lepiej zainwestują w kilka dobrych.
Bardzo się zawiodłem, gdyż jestem wielkim fanem fantastyki a to co nam zaserwowano to typowy zjadacz czasu... Ani to ciekawy ani nie ubarwiający zabierany nam czas.

leszek_kw

Ludzie lubią taką papkę, sprzed ekranów telewizorów przerzucili się na netfliksy, co widać po jakości tych produkcji

dzięki za opinię, chociaż niby mówią nie oceniaj książki po okładce, a ja już po plakacie wiedziałem co to za serial-oczywiście wszędzie wpychani murzyni w role rycerzy, królów, Spartan,  Skandynawów, itp xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones