PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693259}

Liv i Maddie

Liv and Maddie
6,6 1 977
ocen
6,6 10 1 1977
Liv i Maddie
powrót do forum serialu Liv i Maddie

Serial

ocenił(a) serial na 10

Dziewczyny ładne . Film czasami w niektórych momentach trochę nudny . Główna bohaterka ma trochę za grube uda .

Adunia10

A uda są takie istotne a każda dziewczyna powinna mieć dwa patyki zamiast nóg bo to tak wspaniale wygląda

ocenił(a) serial na 10
olalalala

Nie pisze od razu że patyki tylko normalne nogi a uda ma trochę za grube

Adunia10

Cięta riposta Violetta

ocenił(a) serial na 10
olalalala

Takie chyba jak Selena Gomez a nie Violetta

Adunia10

dla twojej wiadomości Selena jest na pewno 100 razy ładniejsza niż ta Srola i ma talent.

ocenił(a) serial na 7
Adunia10

Cześć,

Dziewczynko mogłabyś nie zakładać tak idiotycznych tematów ? Forum to nie miejsca na to, abyś się wypowiadała czy ktoś Ci się podoba czy nie bo nikogo to nie interesuje... To tylko i wyłącznie twoja sprawa i zostaw to dla siebie. OK można wypowiedzieć się pod jednym, dobra, może dwoma serialami. Ale wypisywanie takich bzdur pod każdym filmem Disneya to mija się z celem...

Widać, że twój świat kręci się wokół tego, czy ktoś jest ładny, czy brzydki, a jak ktoś już odbiega od twojego ideału, bo nie każdy na tym świecie jest idealny to zaraz go oceniasz. Ogarnij się troszkę, bo w życiu będzie Ci ciężko znaleźć przyjaciół czy znajomych, którzy nie tylko mają "wyglądać", ale i powinni ci umieć doradzić, pocieszyć itd.

Mam nadzieję, że zmienisz swoje nastawienie do ludzi, chodź nie wiem ile masz lat, i może przyjdzie to z wiekiem,

Pozdrawiam
Marcin

ocenił(a) serial na 10
aksus

Mam dużo dla twojej wiadomości przyjaciół :P Robię tematy bo mi się tak podoba i będę zakładała

ocenił(a) serial na 7
Adunia10

Twoja wypowiedź świadczy o samej tobie i o twoim wieku, więc nie muszę nic dodawać :)
Za stary trochę jestem, aby komentować taki wpis bez argumentów a twój jedyny argument to: "bo mi się tak podoba i będę zakładała"
Nie ja robię z siebie błazna tylko ty, wypisując takie bzdety, no ale pisz sobie dziewczynko dalej :P Tyle masz do roboty widzę.

Pzdr.

ocenił(a) serial na 6
Adunia10

Grube uda? Ile ty masz lat? 10? Dove ma normalną budowę ciała. Nie jest wychudzoną anorektyczką tylko normalną dziewczyną. Skoro masz na avatarze Martinę to wnioskuję, że uważasz ją za ideał. Spoko, całkiem fajnie i w ogóle... Ale wiesz, że padają podejrzenia, że choruje na zaburzenia odżywiania? I wcale nie bezpodstawnie, bo większość ludzi uważa, że ma dwa patyki zamiast nóg.
Uwierz, że wygląd nie jest najważniejszy. Ty uważasz, że Dove ma za grube uda, a niektórzy będą mówić, że Martina jest wychudzona... Każdy ma inną budowę ciała, każdy jest inny... I jeśli dobierasz sobie znajomych według swojego ideału piękna to w końcu okaże się, że ideałów nie ma i zostaniesz bez przyjaciół... Bo okaże się, że nikt nie odpowiada twoim standardom. Nie obrażam cię. Chcę ci tylko wyjaśnić, że liczy się to co w środku. Piękno nie trwa wiecznie... Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Adunia10

Grubę uda !
O matko dziewczyno czy ty umiesz założyć normalny temat ? pod Wolfblood też głupoty wypisywałaś.
Dove ma akurat bardzo ładną sylwetkę, jaka ma być ? jeszcze chudsza ? nie bo wtedy musiała by się głodzić.
Nie wiem czy wiesz ale Dove prowadzi zdrowy tryb życia, zdrowo się odżywia i dużo ćwiczy, więc ani otyłości ani anoreksji zarzucić jej nie można.
Ogólnie to szkoda że oceniasz ludzi tak powierzchownie, jak mam koleżankę która zbyt ładna nie jest przynajmniej według mnie ale to fajna dziewczyna i lubię z nią rozmawiać, po co o tym mówię ? bo mam nadzieję że ten przykład otworzy ci oczy na to że ludzi nie ocenia się tylko po wyglądzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones