PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693259}

Liv i Maddie

Liv and Maddie
6,6 1 977
ocen
6,6 10 1 1977
Liv i Maddie
powrót do forum serialu Liv i Maddie

Najgorszy serial disneya jaki widziałam. Jest po prostu okropny nie ma tam nic
śmiesznego wątki się nie kleją a główna bohaterka irytująca i nie nadaje się na
aktorkę i sama w sobie jest pusta i płytka. Brakuje tu fajnych bohaterów czy
ciekawszych wątków. Uważam że disney powinien dać sobie spokój z
lansowaniem tandetnych gwiazdek które niemają za grosz talentu.

ocenił(a) serial na 7
olalalala

ee, nie jest najgorzej :)

użytkownik usunięty
olalalala

Jak dla mnie jesteś zwykła hejterką i tyle . Obejrzałaś i tylko patrzyłaś jakby tu na nią ponażekac a prawda jest taka że obie postacie ( i Liv i Maddie ) gra dobrze tylko że u Liv jest to czasami trochę specyficzne bo wkońcu ta postac to gwiazda serialu " Wydaj głos " ( oczywiście w serialu a nie naprawdę ) więc czasem musi zachowac się trochę pusto jak np. w jednym momencie 1 odcinka .

Koniec tematu

olalalala

Nie przesadzaj ;p W porównaniu do "Nadzdolni" "Do dzwonka" czy "Violetta" to serial całkiem spoko ;) Czasem jest dużo zabawnych momentów a aktorzy nawet fajni zresztą Dove gra 2 osoby . Ogólnie oceniam serial 7/10 . Wyluzuj i zobacz że wszystkie seriale z DC mają na celu promowanie nowych gwiazdek
Ps: Piosenka z czołówki jest super xd

użytkownik usunięty
cecemimi

Widzę że są tutaj normalne osoby ;)

ocenił(a) serial na 2
cecemimi

czemu stawiasz Nadzdolnych i Do dzwonka czy Liv i Maddie na równi z Violettą? Jednym z niewielu seriali DC który ma jakieś przesłanie i jest zrobiony naprawde porządnie>?

alka893

Jakie niby przesłanie ma Violetta? Nic tam dzieci nie uczą, główna bohaterka co chwilę zmienia chłopak, dla mnie jest ogólnie irytująca. To taka gorsza "Hannah montana" tylko że tamten serial był przynajmniej śmieszny a ten? A ni nie śmieszny, nie jest pouczający, po prostu nudny. Jedyne co w tym fajne to piosenki ale i tak to przymula

ocenił(a) serial na 2
cecemimi

akuart główna bohaterka niczego nie przekazuje :) Ale inni bohaterowie tak, np że dla bliskich osób warto się poświęcić i zmienieć, jeżeli się kogoś kocha trzeba dać mu wolność, warto dążyć do spełnienia marzeń itp. mogłabym jeszcze wiele wymieniać, am podawać konkretne przykłady z serialu...

alka893

Mnie irytuje fakt że głowni bohaterowie są tacy ... przesłodzeni.,.. Co jak co ale takie przyjaźnie zdarzają się 1 na 100 ;/
Czasem rzeczywiście pomagają sobie, wpierają i wgl. Ale moim zdaniem połowa widzów (mówię tu głównie o 10-latkach) nie rozumie tego. Powinni jakoś prościej dotrzeć do tych młodszych widzów. Bo mam wrażenie że dla V-Lovers (czy jakoś tak) liczą się tylko jaką sukienkę założy Violetta. Może dlatego że wszyscy skupiają się na głównej bohaterce która w 2 sezonie zrobiła się "divą".

ocenił(a) serial na 2
cecemimi

no niby racja, cały serial jest troche sztuczny, ale mnie to nie przeszkadza. Ja należę do starszych widzów, bo głównej bohaterki nie lubię. Ale odcinki sa bardzo nierówne, niektóre są trzymające w napięciu i wzruszające (nie wiem czy się orientujesz, ale chociażby wątek z Diego i jego ojcem),a inne po prostu nudne i dziecinne ;) W kazdym razie ja dostrzegam w tym przesłanie, na pewno lepsze niż w Liv i Maddie. Serio, rozumiem ze to ma być komedia, ale niech bedzie choć troche realna

alka893

Zgadzam się z autorką tematu, ten serial jest beznadziejny, obejrzałam może ze 3 odcinki, jak już kompletnie nie było co oglądać. Główna bohaterka jest strasznie irytująca, a sam serial jest strasznie sztuczny. Matka głównych bohaterek jest tak irytująca, że aż się niedobrze robi, a humor jest na tak niskim poziomie, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Kompletnie nietrafiona produkcja.

SlodkaZmijka

wiesz, każdy lubi co innego. Jeśli chodzi o mnie to jest to najlepszy serial jaki teraz leci na DC (chodzi o Liv i Maddie xdd). Sztuczny jest, przyznam, ale który serial DC nie jest sztuczny. Wiesz, większość nastolatków nie zwraca uwagi na sztuczność i na absurdy, błędy itp. tylko oglądają to by się rozerwać. A jeśli chodzi o Matkę Liv i Maddie to masz racje, ale taka rola i musi tak być. xdd

olalalala

Przecież to serial Disney Channel czyli z definicji gówno, czego się spodziewałeś ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones