PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729164}
7,2 1 530
ocen
7,2 10 1 1530
London Spy
powrót do forum serialu London Spy

Jest już jakaś data? Bo we wszystkich newsach jest jedynie podane 'later in 2015'?

ocenił(a) serial na 4
Luthanna

Na facebooku podali, że premiera ( w UK ) 9 listopada 2015 roku :D

Shirocat

Oooooch, idealnie :D W takim razie odliczam dn!

Luthanna

to dzisiaj! <3

Luthanna

A o czym to serial ?

użytkownik usunięty
Marko81

szukam kogos kto mogly przetlmaczyc serial?

ocenił(a) serial na 4

Ja jedynie bym mogła, ale z angielskich napisów, których niestety nie ma :(

użytkownik usunięty
Shirocat

Wejdź sobie na OpenSubtitles i wpisz nazwę serialu w wyszukiwarkę. Przy odpowiednim pliku będzie flaga USA.
Są to napisy angielskie :)

ocenił(a) serial na 7

W zasadzie to tłumaczenie już jest, zrobione przeze mnie. Co prawda nie jest ono idealne, ale starałam się jak mogłam. :)

ocenił(a) serial na 7
Marko81

Rzecz dzieje się w Londynie pewien magazynier poznaje na ulicy gościa i zakochuje się w nim. Gościu jest nad wyraz schludny i pedantyczny ale skrywa pewną tajemnicę...

użytkownik usunięty
Patrick_2

dwie osoby go przetlmaczyly ktore napisy sa najlepsze?? bo niewiem z ktorymi oglodac

ocenił(a) serial na 7

Po prostu zapodaj pierwsze i sprawdź. Ja oglądałem w oryginale. Za duzo gatki to w tym filmidle nie ma.

użytkownik usunięty
Patrick_2

JUZ SIE UKAZAL DRUGI ODCINEK

ocenił(a) serial na 7

O fajnie. Ciekawi mnie o co tam chodzi.

użytkownik usunięty
Patrick_2

szukam tłumacza do dwóch tureckich filmów z watkim lgbt Güneşi Gördüm.2009 http://www.filmweb.pl/news/Turcja%2C+Rosja%2C+Islandia%2C+Bo%C5%9Bnia+i+Albania+ w+kolejce+po+Oscary-54734


ZENNE Dancer (2012) podobno historia oparta na faktach przynajmniej zwastun to mówi

ogólnie szukam tez tłumaczy do kina queer kto mógłby pomoc w promowaniu tego kina dla mnie geja chorego na mózgowe porażenie poruszającego sie na wózku

ocenił(a) serial na 7

Do tych filmów istnieją napisy angielskie. Nie trzeba znać tureckiego. Napisy na OS. Ja osobiście nie miał bym czasu tłumaczyć filmów. Zajmuje to dużo czasu. Kiedyś przetłumaczyłem 3 filmy jak nie pracowałem. Napisz ten watek w nowym poście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones