PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559517}

Louie

8,1 4 075
ocen
8,1 10 1 4075
8,7 9
ocen krytyków
Louie
powrót do forum serialu Louie

Postać louiego.

ocenił(a) serial na 8

Jedna z najbardziej żenujących postaci filmowych jakie znam. I nie jest to zarzut do serialu, tylko
spostrzeżnie. Serial jest ok, pod tym wspomnianym względem może nawet szczególny.

sammerro

Oglądałeś "Curb Your Enthusiasm"?

użytkownik usunięty
pan_dziejaszek

ahhaah Larry to dopiero jest "czlowiek porażka"

sammerro

Nie nazwałbym go żenującym. Jest nijaki, zwykły szary człowiek. Na pewno różni się od bohaterów większości seriali, którzy mają porządną robotę, a jednocześnie każdą noc siedzą w barze i zawsze wiedzą, co powiedzieć. A ich problemy sprowadzają się do "dwie laski na mnie lecą i nie wiem, którą wybrać". Louie jest bardziej przyziemny i może dlatego wydaje się żenujący, bo wolimy oglądać pięknych ludzi, niż swoje własne odbicia. Oczywiście generalizuję, bo Cię nie znam.

ocenił(a) serial na 8
NickError

Może coś w tym jest.

użytkownik usunięty
NickError

I według mnie to czyni ten serial wyjątkowym:3

sammerro

Cóż - niektóre seriale uświadamiają nam, że powinniśmy zrobić coś ze swoim życiem (zostać kolejnym prawnikiem albo chirurgiem, który zarabia tonę kasy i ma milion romansów rocznie), a niektóre - tak jak Louie - że nie jesteśmy sami w naszej przeciętności i zamiast dążyć do niemożliwego, należy cieszyć się małymi radościami i akceptować siebie, bo nikim innym nie będziemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones