PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559517}

Louie

8,1 4 075
ocen
8,1 10 1 4075
8,7 9
ocen krytyków
Louie
powrót do forum serialu Louie

Rozczarowanie

użytkownik usunięty

Tak, tak jak w tytule, rozczarowanie. Serial jest miejscami zabawny, jednak w głównej mierze jest
on o dziwo przygnębiający. Obejrzałem 3 sezony i końcówka jak ta jego prawie dziewczyna
umiera w szpitalu w sylwestra a on sobie wychodzi idzie na lotnisko i koniec wątku tej pani, no
co za ZDENERWOWANIE mnie ogarnęło.

Serial jest życiowy, ale w dość małym stopniu. Żarty CK kręcą się w zasadzie wokół córek i
masturbacji, która z czasem robi się nudna, bo ile można słyszeć o waleniu sobie konia.

Lubię CK ale w małych dawkach, serial który jakoś nie ma jednego wspólnego wątku i w
dodatku potrafi wrzucić człowieka w dołek nie przypadł mi jakoś bardzo do gustu.
Zaletą jest na pewno krótki czas odcinka, więc można potraktować je jako krótką forme, ale nie
relaksu.

ocenił(a) serial na 8

pierwsze trzy sezony Louie są mega śmieszne. oczywiście są elementy gorzkie czy nawet tragiczne jak w każdej dobrej komedii. dopiero w czwartym sezonie robi się naprawdę ponuro z elementami śmiesznymi. ale i tak jest dobrze. niektóre sceny albo słowa zostają w głowie.

użytkownik usunięty
francislionel

nie wiem ziomek, czuję mocne zmęczenie już żartami a la Carlin w wykonaniu innych osób xd

w 4 sezonie w serialu dominuje nuta dramatyczna sporego kalibru i to jest najlepsza rzecz jaka mogła ten serial spotkać. To zupełnie zrozumiałe i bardzo przyjemne, że ostatecznie wykrastalizowała się forma która odrzuca rzeszę osób przygotowanych na lekki humorek.
Jakkolwiek poprzednie sezony były w porządku, trzymały poziom, tak to jak napisane są kolejne odcinki sezonu 4 jest wprost cudowne. Pióro na które nie stać większość seriali telewizyjnych. Dobór problemów budzi szacunek!
"Serial jest życiowy, ale w dość małym stopniu" - przepiękne zdanie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones