PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493935}
8,0 301
ocen
8,0 10 1 301
Love Shuffle
powrót do forum serialu Love Shuffle

ponieważ ten serial (a właściwie drama) przypomina raczej zachodnie produkcje, a nie typowo azjatyckie. Od dłuższego czasu oglądam dramy, a tu pojawiła się naprawdę dobra gra aktorska, zwłaszcza "podstawowej" czwórki. Tak się zastanawiałam i teraz myślę, Love Shuffle w sumie przyniósł im szczęście. Stwierdzenie, że miłość i dopasowanie są na równi ważne, może jest nieco śmiałe, ale za to jakie prawdziwe. Czy u nas, w przykładowym gronie znajomych/przyjaciół sprawdziło by się to? Bo LS może umocnić związek albo utworzyć nowy.
Ogólnie polecam obejrzenie Love Shuffle każdemu. Odcinków nie jest dużo, a naprawdę warto zobaczyć ten "uczuciowy eksperyment". Warto dodać jeszcze to, co powiedział jeden z bohaterów: "Jeśli nie znajdziesz w życiu czegoś, co ci sprawia radość twoje życie będzie nudne".

ocenił(a) serial na 9
NessMarie

Yai Panda!

Naprawdę polecam :) Jedna z najlepszych dram jakie widziałam i co mi się podoba - wszystko poszło po mojej myśli ^^

Zakochałam się w aktorach, ich tekstach (Uso da to itte yo, Joe :), endingu i w ogóle we wszystkim co z tym związane :) Rabu shaffuru to prawdziwy must see, a jeśli chodzi o bardziej normalną i poważną opinię to podpisuję się pod NessMarie ^^

NessMarie

Drama warta polecenia!!! Trafiłam na nią przez przypadek, obejrzałam jednym tchem i nie żałuję zarwanej nocy. Fabuła ciekawa, (wg mnie)
nietuzinkowa, dużo ciekawych sytuacji i pełna humoru.

Jednym słowem podpisuję się pod NessMarie i Chizuna :)))

sackerdos

gdzie można ja zobaczyć ? szukałam i nie moge znaleźć :ccc

anellotti

http://stara.love-drama.pl/Love-Shuffle - ja oglądałam na tej stronie z polskimi napisami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones