PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406693}
7,7 2 300
ocen
7,7 10 1 2300
Lovely Complex
powrót do forum serialu Lovely Complex

Serial jak najbardziej udany, na myśl przyszła mi myśl o "Jak poznałem waszą matkę" przez te "prawie" randomowe sceny oraz narratorkę.

-Podobało mi się, że jak zawsze oglądam te serialowe pseudo-romanse to zawsze 90% historii zajmują pierwsze podrygi oraz to, że po wspólnym wyznaniu następuje koniec, tu było inaczej co mnie zaskoczyło pozytywnie.
-Ciekawe ukazanie kompleksów (w tym przypadku wzrost) które mogą naprawdę zniszczyć człowieka.
-Niestety serial miał też wady, niektóre sytuacje zbyt rozciągnięte szczególnie przez kilka odcinków po wyznaniu Risy, a niektóre zbyt uciszane, nie wiele wiedzieliśmy o Atsushi, dopiero po ok.15 odcinku wyszło na jaw, że się boi i wstydzi swoich nie pewnych uczuć.
-Ostatnie dwa wątki "zdrad" były dla mnie lekkim zaprzeczeniem przesłania tego serialu.

Podobało mi się, długo nie mogłem przypomnieć sobie tytułu tego serialu, ale znalazłem i nie żałowałem ponownego obejrzenia.
-9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones