PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862937}

Lovestruck in the City

Do-si-nam-nyeo Sa-ram-beob
7,0 482
oceny
7,0 10 1 482
Lovestruck in the City
powrót do forum serialu Lovestruck in the City

Bardzo mi się podoba pomysł na tę dramę: wrzucenie widza w środek historii, oglądanie wydarzeń z różnej perspektywy, bieżące komentowanie wypowiedzi bohaterów, odkrywanie związków między nimi...
I wreszcie dorośli są dorośli. Uprawiają seks i potrafią o tym mówić. Upijają się w rozmaitych konstelacjach i z różnych powodów i potrafią z tego żartować. Starają się utrzymać na powierzchni mimo problemów z pracą i mieszkaniem.
Fajni bohaterowie, polubiłam ich wszystkich. Postaci są budowane powoli, ale właściwie do ostatniego odcinka, co daje aktorom możliwość wykazania się - i wszyscy tę szansę wykorzystali. Są jednocześnie silni i słabi, mądrzy i głupi, pewni siebie i zagubieni... Jak każdy z nas :) To chyba najbardziej uniwersalna k-drama, jaką widziałam.

ACCb

PS. Nigdzie chyba nie widziałam lokowania produktu przeprowadzonego z większym wdziękiem. Zupy instant pewnie nie kupię, ale o volkswagenie pomyślę ;)

PS 2. Znałam Ji-Won z ról silnych kobiet. Ogromnie mi się spodobała zwłaszcza w "Fight for my way". Tu poznałam jeszcze jedną Ji-Won: piękną i delikatną, bardzo kobiecą. To kolejna rola do obsypania nagrodami.

PS 3. Tak w połowie serii zauważyłam, że Chang-Wook nabył bardzo brzydkiego grymasu, typowego dla niezadowolonych z życia zrzęd. Pomyślałam nawet: "Co się stało z tym pięknym chłopcem?". Po czym okazało się, że to na użytek roli. Kurczę, coraz lepszy aktor się z niego robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones