PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570077}

Luck

6,6 1 628
ocen
6,6 10 1 1628
Luck
powrót do forum serialu Luck

od kilku odcinków ciągle zastanawiam się czyj w końcu jest ten koń? Demetriou?
Bernsteina? Waltera? tych czterech co jackpota ustrzeliło? nie wiem kiedy mi to umknęło a nie chcę
oglądać ponownie od początku... ktoś jest w stanie mi to wyjaśnić? dopiero w piątym
odcinku pani weterynarz stwierdza w rozmowie z Escalante że to jednak nie Bernsteina... to
w końcu czyj i dlaczego każdy uważa go za swojego konia? :)

ocenił(a) serial na 10
jacus1000

jeden koń Demetriou bo Ace nie może mieć bo był w więzieniu a Walter ma też konia ale innego

grac112

tak jak napisałem wcześniej, w piątym odcinku weterynarz w rozmowie z Escalante twierdzi że to nie Ace'a koń (mniemam ze chodzi jej o to że nie jest to koń Demetriou) więc kto tu czego nie wie, nie jest świadom? i dlaczego ta czwórka myśli że go kupiła jednak?

jacus1000

ten koń formalnie należy do Demetriou, ale prawdziwym właścicielem jest Ace :P to proste, Escalante i pani weterynarz wiedzą, o co chodzi, ale mówią publicznie, coś innego... A czwórka kupiła innego konia :P Ja wiem, że konie są podobne, ale te akurat maja inne umaszczenia :P

jacus1000

Ta, ważne konie są trzy: jednego ma Nolte, drugiego Hoffman (ale udają, że Farina), a trzeciego "czwórka".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones