PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013191}
6,5 1 480
ocen
6,5 10 1 1480
Mój agent
powrót do forum serialu Mój agent

Karolak

ocenił(a) serial na 8

No powiem szczerze, że mnie tutaj bardzo zaskoczył. Chyba najlepszy odcinek sezonu, co myślicie?

ocenił(a) serial na 8
proula

Tak, zdecydowanie jeden z lepszych odcinków. Fajna gra, dużo dystansu. Boczarska też świetna. I bardzo mi się też podobał odcinek ze Stuhrami.

ocenił(a) serial na 9
proula

Nie wiem czy akurat ten odcinek jest moim ulubionym, bo naprawdę tyle gwiazd w jednym serialu, że trudno się zdecydować :)

ocenił(a) serial na 8
proula

Odcinek fajny, ale aktor nadal mnie do siebie nie przekonał ;)

ocenił(a) serial na 7
proula

Mnie przekonał, naprawdę jestem pod wrażeniem. Popisał się świetnym poczuciem humoru i pokazał dystans.

ocenił(a) serial na 8
proula

Tak, niezły, chociaż nie jestem wielką fanką, to muszę przyznać, że naprawdę świetnie wyszło

ocenił(a) serial na 8
proula

Nie, nie, zdecydowanie ten aktor nie jest w stanie mnie przekonać do siebie. Nawet po takich fajnych serialach jak ten.

ocenił(a) serial na 8
proula

Najlepszym odcinkiem jest ten z festiwalem w Gdyni. Zdecydowanie! :)

ocenił(a) serial na 7
proula

Mam kilka takich top odcinków i ten z Karolakiem zdecydowanie jest jednym z nich :) Bardzo też mi się podobał odcinek z Agatą Kuleszą :)

ocenił(a) serial na 8
mamamisia

mi się chyba najbardziej podobał ten z Cielecką, cenię sobie ją jako aktorkę, tutaj też świetnie wypadła

ocenił(a) serial na 8
proula

mam podobne odczucia, nie jestem jego jakąś fanką ale w tym serialu pokazał się z ciekawej strony

ocenił(a) serial na 8
proula

Bardzo fajny odcinek z nim. Podobało mi się takie przedstawienie go :) Patrzyłam na niego trochę z innej strony, a to dla mnie jest plus :)

ocenił(a) serial na 8
proula

Nie polubię tego aktora, ale na pewno w tym serialu miał świetną rolę. Taką w jego stylu ale jednak podobało mi się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones