PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769943}

Męska rozgrywka

Maen-tu-maen
7,3 448
ocen
7,3 10 1 448
Męska rozgrywka
powrót do forum serialu Męska rozgrywka

Park Hae-Jin

ocenił(a) serial na 10

Serial zapadł mi w pamięć dzięki fenomenalnej grze aktorskiej Park Hae-Jina. Dzięki jego 'poker face', twarzy bez emocji, emocji szukasz w jego oczach i tam właśnie znajdujesz wszystko co chce przekazać widzowi. Serial fantastyczny od samego początku do samego końca. W wątki kryminalne wpleciono śmieszne sytuacje i żartobliwe reakcje bohaterów, co nadało innego charakteru odbioru serialu. Gra drugoplanowych postaci czasem bywała denerwująca i śmieszna, ale ze względu na tą odmienność od codzienności, coś poruszyło głównego bohatera i pozwoliło mu poczuć co to prawdziwe emocje do drugiego człowieka i mieć wątpliwości do zasadności swojego życia. Serial obejrzałam dla Park Hae-jina. Tutaj go pokochałam i szukam jego innych twarzy w kolejnych produkcjach. Serial oceniam wysoko dzięki niemu. Park Hae-jin ❤️

martello90

Polecam The Killing Vote.

ocenił(a) serial na 10
alibaba_4

Dziekuję za polecenie. Jest już na mojej liście i w przeciągu tygodnia zacznę oglądać. Na ten moment skończyłam 'Forest' i poznałam jego zupełnie inną twarz, bardziej emocjonalną, delikatną stronę i jestem pełna podziwu jego gry aktorskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones