PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 533
oceny
4,1 10 1 51533
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

1000 podpisów i wysyłamy petycję do TVP o zakończenie tego niekończącego się nudnego dziadostwa za które płacimy abonament i za pseudoaktorów tam występujących. Serial jest obecnie totalnie denny i żenujący, ciągnie się jak flaki z olejem i nie ma prawie nic wspólnego z życiem, na mordy Mroczków i Cichopek juz nie idzie patrzeć, zajmuje tylko cenny czas antenowy. Każdy wpis tu będzie uznany jako głos przeciw temu badziewiu.

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Jestem zedecydowanie za .Po co wogóle puszczaja ten serial w tv??????? . Chyba zeby zabic ten czas.

krzych88

Widzę, że cenzury się wielu zachciało.
Dla mnie ten serial to jedno wielkie gówno, ale jeśli ma swoją widownię to czemu miałby zostać zdjęty? Niech sobie gospodynie domowe oglądają.
Co to ma być? Komuna, żeby zakazywać niektórych filmów?

Murdoc

M jak miłość przynajmniej trzyma się jakiś ram przeciwieństwie do pierszej miłości no chyba że za ramy można uznać toksyczny związek Emilki z Bartkiem oni są tylko poto aby zostawać para zdradzac się i rozchodzić. Jak by tak opliczyc to 2 byli małżeństwem i rozwody bo zdrada byli para rostali się bo zdrada łącznie 7 lub 8 razy byli para 2 razy małżeństwem i zdrada rostaniu. Nie cierpię tych polskich tasiemcow ale ns moje nieszczęście moja ciotka i w na fb ci gle wyskakują fragmety wyskakują a moja ciotka to ogląda od początki i jeszcze chce żeby Bartek z Emilka do siebie wrócili. Błagam litości

krzych88

jedyny komentarz jaki można dać... hahahahahahahahahahahahahahahahahahah
Z czego? Kogo? się śmieje? Z autora tematu.
Skoro film Ci się nie podoba to go poprostu nie oglądaj. Są ludzie, których wciągneło życie bohaterów serialu i w du*** mają twoje petycje!
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
aquashine

ten temat to jedno wielkie N I E P R O Z U M I E N I E !!!
po pierwsze ta petycja nikogo nie obchodzi
po drugie nic nie da ( na szczęście)
po trzecie jesteście głupi...
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Popieram ten ruch w 100% :)

ocenił(a) serial na 7
ktoslepszy

chyba nie jesteś ten ktoś lepszy...

ocenił(a) serial na 1
Aniass_La_Ct

Jest kimś lepszym bo popiera szczytny cel tej petycji.

ocenił(a) serial na 1
krzych88

ja się podpisuje.
Wyjebać to gówno z telewizji raz na zawsze!!!!!!!!!!!!1

krzych88

Ja się podpisuję -Dizel272- i likwidować to gówno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krzych88

Jak ci sie nie podoba, to nie oglądaj!!!!!!!!!
Mnie się nie podoba Klan, więc go nie oglądam i nie tworzę komentarzy typu- zbieranie petycji o nieemitowanie Klanu.
Żałosne są te wasze wpisy.
Ten serial i tak ogląda najwięcej Polaków- w życiu go nie zakończą (mają duże wpływy z reklam przed i po serialu!!!). Kasa się liczy, a nie jakieś sentymenty, że Mroczki żałośne, że tematy denne. Widocznie ludzi to kręci...

krzych88

Jak najbardziej jestem za !
Niech w końcu zdejmą to gówno z anteny .. ;/

krzych88

taaa niech zdejmą to z anteny i wlepią więcej "mody na sukces" z dedykacją dla was

krzych88

Tak, jestem za jego zakończeniem. Rzeczywiście jest on już nudny i ciągnie się. Zastanawiam się jaki jest tego powód? Myślę, że kiedy scenariusz pisała Łepkowska to film był w porządku, ale teraz są już inni scenarzyści... ale, ale w Na dobre i na złe też są inni, a jeszcze można to oglądać. Film M jak miłość popsuł się wtedy gdy zaczęły się Kulisy serialu oraz spotkania z aktorami na czacie. Ekipa filmu zaczęła sugerować się podpowiedziami widzów co do rozwiązywania różnych wątków. Zaczęli wracać do aktorów, którzy już przestali grać, bo widzowie znów chcieli ich zobaczyć.

krzych88

Ja także jestem za! Wg. mnie te odcinki są robione już na siłę i wpychają tam słabych aktorów (lecz mimo wszystko w tym filmie gra kilku b.dobrych).

krzych88

Oczywiście jestem za zakończeniem tego bezsensownego serialu!
Nie mogę już patrzeć na Mroczków i Cichopek! Oni zarabiają 7000 dziennie! Niektórzy ludzie, żeby zarobić 7000 muszą pół roku pracować!
A takie beztalencia... żal mi słów na to!

Cameleones

Cóż za sentymentalna i niepoważna wypowiedź!!!
Sprowadzać wszystko do pieniędzy???
Skoro tak im zazdrościsz, zgłoś się na casting i też udawaj aktorkę!!!
Przeciwnicy MjM są żałośni!!!
Znajdźcie sobie lepszy i ciekawszy temat do mądrowania!!!

ocenił(a) serial na 2
wojciech84

Jestem za zdjęciem serialu z anteny. Ba, ja popieram zdjęcie z anteny wszystkich mu podobnych.

inkasent007

Ja też jestem za ............................................................

krzych88

Podpisuję się wszystkimi czterema kończynami pod Twoją petycją!!!
Popieram

krzych88


jestem za.
Chyba nawet ta moda na sukces jest ciekawsza..

ocenił(a) serial na 8
krzych88

Matko, jak Ci sie nie podoba to nie ogladaj ! Najprostsze co może być ...
Tak bardzo Ci przeszkadzaja te niecale dwie godziny z tygodniu gdy emitowany jest ten serial??
Każdy człowiek ma wolną wolę, ogląda to co mu sie podoba. Może ja lubie takie telenowele? nie marwt się, są jeszcze fani serialu, czego dowodem są różne fora, zloty fanów ...
Ja nie chcę aby serial zniknął z anteny, lubie Go oglądać i jestem całkowicie przeciw tej petycji. A Ty najlepiej byś zrobił jakbyś usnął ten temat i przestal robic z siebie błazna ...

paulix12

Po pierwsze: Serial leci w fajnej porze, kiedy mógłby być jakiś inny lepszy film
A po drugie też oglądałam na początku 'M jak miłość', ale ostatnio bardzo spadł poziom i naprawdę teraz już nie ma na co patrzeć.

ocenił(a) serial na 8
marzenus21

Przecież filmy o tej porze są codziennie ! na wszystkich kanałach po kolei: jedynka, dwójka, polsat, tvn ... można zwariować. Na dodatek w wiekszości nieciekawe krwawe kryminały z przekleństwami, albo tak nudne, że wysiadają nawet przy 'Modzie na sukces' Przerzuć sie na inny kanał. Piszcie lepiej o petycje do usunięcia 'Klanu' 'Plebanii' ' Mody na sukces' 'Barw Szczęścia' ... które leca codziennie lub prawie codziennie. Te niecal.e dwie godziny w tygodniou możesz się jakoś przemeczyć bez telewizora ;] nastaw sobie dzwonek w komórce i idź w tym czasie na spacer, ochłon, zarzyj świeżego powietrza i wróć jak już będzie 'po wszystkim'. Albo przełacz sobie na inny kanał.
'... o tej godzinie może lecieć inny, ciekawszy film ...' a to się nazywa szukanie dziury w całym. Nie wierzę, że masz jeden kanał. Nikt Ci nie każe oglądać dwójki AKURAT o 20:30 w poniedziałki i wtorki.
Jak leci jakiś mecz w telewizja albo 'polityka' to nie wyrywam sobie włosów z głowy i nie piszę petycji aby natychmiast zdjęli to z anteny. 'antyfani' nie jesteście pępkami swiata ! każdy lubi co innego !

paulix12

ja jestem oczywiscie za tym zeby zdjeli ten badziew z anteny!

paulix12

Lepszy kryminał niż mroczki, które mam przed oczami jak tylko słyszę zwiastun

ocenił(a) serial na 1
krzych88

chetnie sam zalozylbym te 1000 kont zeby zamkneli ten serial podobnie jak klan zlotopolscy itp
dno dno dno i bede tak powtarzal do kiedy bedzie on emisjowany w TVP2
powiem krotko aktorzy lipa co najwyzej moga wystepowac w postaci "glosow" w filmach zagranicznych
zeby zamkniecie bylo tak proste juz dawno by przestal istniec ;/

surfers

Wszyscy przeciwnicy MjM są żałośni.
Macie wybujałe pragnienia.
Akurat ktoś będzie słuchał osób, które
uczepiły się jednego wątku
i go wałkują tygodniami.
TVP ma powazniejsze sprawy
na głowie niż wasze wygłupy!!!

ocenił(a) serial na 1
wojciech84

Wojciech84 a może to Ty jesteś żałosny,nie każdy musi uwielbiać przygłupawe telenowele nie mające końca.

Billy_Jean

zakończcie to !
to jest okropne , jak to widzę to mi się rzygać chcę .
ale chodźby niewiem co by się działo i tak tego nie zniosą .
eeh , szkoda .

Lucrecia

Zgadzam się, zakończcie tą męczarnie, bo to już za długo trwa. 9 lat! Moda
na sukces, tylko w wersji polskiej. Mogliby puścić coś co da się oglądać,co
na prawdę wciąga, a nie pseudoproblemy. Z tego serialu nikt nic nie
wyniesie, bo jest taki denny. (jakoż ten temat założył anty fan, nie
starałam się być miła w mojej wypowiedzi.) Pozdrawiam i mam nadzieje, że
się to wreszcie skończy. ;D

Billy_Jean

Billy Jean
Mam gdzieś twoje denne uwagi

ocenił(a) serial na 1
krzych88

Ja jestem w 100% pewny,iż ten serial(czyt. gniot) powinni w końcu zakończyć. Twórców serialu interesuje wyłącznie zysk, zero wnim jakiegokolwiek poziomu.Mam już potąd tych Mroczków, który udają, że grają. Postacie są bezbarwne, a sam serial schematyczny.

ocenił(a) serial na 1
krzych88

JAAAAAAAAAAAAAAA!! jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!

tomas_bak

no jasne że popieram :P......................................

ocenił(a) serial na 1
lilly1992

Nie dziwię się Wojciechu bo z kulturą to u Ciebie kiepsko.

Billy_Jean

Nie znasz mnie, więc mnie nie pouczaj.
To wyłącznie moja sprawa.

Łatwo was podejść.
Wystarczy napisać coś przeciw płynącemu
nurtowi antyfanów MjM
i nagle staje się wrogiem nr 1.
Śmieszą mnie wasze denne wpisy.

Mogę być waszym wrogiem.
I tak was nie znam!!!
i nie przejmuję się małostkowym poziomem
toczonej tu debaty!!!

ocenił(a) serial na 1
wojciech84

Wiesz,wolę nie wdawać się z Tobą w dalszą dyskusję o tym DENNYM I ŻAŁOSNYM serialu(bez obrazy).Jest dużo ciekawszych rzeczy=) Zrozum tylko to,że każdy ma inny gust i nie musi lubić m jak miłość. Fan jest jeszcze gorszy bo potrafi wszystkich "pozjadać" za zniewagę swojego ukochanego serialu;) Nie musisz się się tak unosić i wyzywać,gdy ktoś napiszec coś nie zgodnego z Twoimi poglądami.

Billy_Jean

Wow!!!

Skoro nie każdy lubi MjM, to po co się
wypowiada??? Zresztą, gdy ktoś nie lubi,
to nie ogląda- czyli nie wie, o czym jest
i nie ma prawa do krytyki.
Krytyka może być wysuwana przez osoby, które
go oglądają i obserwują.
Nie lubię Klaniu- więc nie dogryzam osobom
oglądającym ten serial.

Mnie MjMo odpowiada, więc będę bronił swojego zdania,
do którego mam prawo.
Poza tym nie unoszę się i nikogo nie wyzywam, jednakże nie
pozwolę sobie na obrazę serialu, który oglądam.

wojciech84

Czyli trzeba lubic i oglądac, by nie lubic i nie oglądac. Nie na odwrót.

E?

_Garret_Reza_

Skoro nie lubisz i oglądasz- twój wybór.
Jeśli czegoś nie lubię- to nie oglądam.
Tu nie ma ukrytego drugiego dna.
Skoro ciebie to dziwi??? Hm...
Myślałem, że spotkam tu mądrzejsze pytania....

ocenił(a) serial na 1
wojciech84

To jest forum i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie nie tylko ty! " Nie pozwolę na obrazę serialu" dobre sobie=) A co zabronisz mi pisać o tym dennym serialu?

ocenił(a) serial na 1
Billy_Jean

Jeszcze jedno. Oceniłeś M jak milość na 10??? Nie przesadzasz? To ma być arcydzieło! Współczuję takiego gustu.

Billy_Jean

1. Mam gdzieś twoje wypociny.
2. Mam prawo do własnego zdania, choć może się ono nie wszystkim podobać.
3. Moja ocena MjM to wyłącznie moja sprawa. Nie obchodzi mnie, na ile pkt jaki film oceniasz, więc nie pisz mi, co i jak oceniam.
4. Mam prawo do pisania tego, co mi przyjdzie na myśl, jeśli nie łamie to zasad ogólnie przyjętych w społeczeństwie.
5. Co niektórym zachciało się być cenzorem i oceniać słuszność lub nie publikowanych ocen czy wpisów. Nie mieszkamy w Korei Płn. czy Rosji.

Billy_Jean

Mój gust moją prywatną sprawą.
Każdy ma inny gust.
Nikomu nie muszą podobać się moje poglądy,
ważne że mnie się podobają.
Nie pouczaj mnie!!!

ocenił(a) serial na 1
wojciech84

Ok. nie denerwuj się tak:) Spokojniej;) Chodzi mi tylko o to żebyś nie obrażał antyfanów mjm,nie mam zamiaru kłócić się z tobą,ani cię pouczać. Także skończmy...

Billy_Jean

Ok.
Nikogo nie obrażam.
Nie było i nie jest to moim zamiarem.
Po prostu bronię swojego zdania,
z którym nie każdy musi się zgadzać.

ocenił(a) serial na 2
krzych88

Dolaczam sie, zamiast tego kitu niech dadza "Bonanze"!!!

użytkownik usunięty
krzych88

No to też się podpiszę.

A ja się podpiszę drugi raz. Zdjąć to badziewie z ekranu...Pozdrowienia dla anty fanów M jak Miłość zjednoczmy się...buhaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones