PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 501
ocen
4,1 10 1 51501
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

wiem, że dużo na ten temat już się pisało ale dziś z powodu bezsenności o siódmej rano obejrzałem 2 odcinki z 2010 roku (siedemset któreś) i byłem w szoku, jak wiele się pozmieniało.
Przede wszystkim:
- Kim była ta Sandra, która mieszkała u Tomka?
- Co to za Majka (dziewczyna Pawła). Kompletnie o niej zapomniałem
-Jej matka pracowała w Oazie (tak, jeszcze istniała) zresztą córka chyba też

Możecie przybliżyć mi, co się z nimi potem stało, i przypomnieć jak wgl się pojawiły w serialu?

To jedyne wątki, które wyleciały mi z pamięci, oczywiście w tych odcinkach była jeszcze Hania, Nowacki, Kisiel ..
I rozwaliło mnie też, jak Barbara pojechała w tajemnicy pogrozić Grażynie, mówiąc ''trzymaj się z dala od naszej rodziny. Ja... też potrafię być bezwzględna!'' i wyszła : D

użytkownik usunięty
ImSo_Fancy

Ta Sandra to, z tego co pamiętam, chyba jakaś opiekunka. Może Zosi? Pamiętam dobrze Dereszowską i ona zniknęła też tak z zaskoczenia, jak połowa postaci. Nie dziwię się, że nie pamiętasz Majki wśród tych setek dziewczyn Pawła. On naprawdę miał ogromnie wiele kobiet, na przykład kryminalistykę Ewelinę. Bardziej mnie niepokoi to, że Kisiel zniknął (choć ostatnio było o nim mowa), a także Mirka i Irek. Janka też coś ostatnio się nie pojawia, ale wolę milczeć, bo jeszcze scenarzystom się o niej przypomni ;).

ocenił(a) serial na 6

O, dzięki za przypomnienie o Ewelinie :D bardzo podobała mi się z wyglądu ;)
Faktycznie Mirki i Irka nie ma długo, ich wizyty na Deszczowej zostały zastąpione wizytami Wernera.. ale pewnie niedługo się pojawią, im często zdarzały się takie przerwy ;)
Jeszcze chcę się podpisać pod tym, co kiedyś ktoś tu napisał o czołówce serialu, a mianowicie po co ten Olek się w niej pojawia skoro go praktycznie NIE MA nigdy i nigdzie?;p

użytkownik usunięty
ImSo_Fancy

To akurat ja napisałam XD. Co do Mirki i Irka - tak, często mieli przerwy. Mnie to jednak niepokoi. Mogliby zlikwidować te wszystkie Janki i Ale, a dodać sceny z Mirką, Kisielem i innymi ze "starej gwardii".

ocenił(a) serial na 6

O proszę, tak właśnie się zastanawiałem czy to nie Ty xD
Janka jest okropna, nienawidzę jej za sam wygląd, a postać jaką gra to już totalne nieporozumienie xd Się dziwie, że jej jeszcze nikt kopa nie dał, tylko wszyscy traktują ją z jakimś szacunkiem i uznaniem, a to ostatnia rzecz jakiej się jej należy.

ImSo_Fancy

No Mirka ma wrócić z Irkiem chyba w najbliższych odcinkach bo Świat Seriali podawał. "DżejN" chyba już zostanie na dłużej niestety

adamo001

pewnie Mirka i Irek wrócą na jeden odcinek;-(
bardzo szkoda, bo fajne sceny zawsze z nimi były

ocenił(a) serial na 10
magdanm

A pamięta ktoś serial,,Nera księżniczka Oceani" z polskim dubbingiem na TVP 2 był emitowany. Potem na Tele 5 niestety był lektor

Janka i Ala to najgorsze bohaterki chyba od początku serialu, niestety, nie zanosi się, żeby opuściły serial, pewnie nie mają innych propozycji

magdanm

Ja myślę, że Ala w końcu odejdzie, jak wszystkie laski Pawła i poprzednia żona też (już nie pamiętam, jak miała na imię).

ocenił(a) serial na 7
Noane

Miała na imię Joanna.
A co do odejścia - bez przesady, dość już tych rozwodów.
Poza tym Paweł pewnie Basię adoptował (jej ojciec został zaocznie pozbawiony praw rodzicielskich), więc ona prawnie jest JEGO córką.

MarinaSamira

Mogą o tym zapomnieć :D mogą tez posłać Alę z Basią gdzieś daleko, jak Małgosię.
Jakoś nie widzę ich razem do końca serialu, myślę, że prędzej czy później związek Pawła się rozpadnie, bo "pisana" jest mu Magda.

Noane

a zobacz, wszedłem tu z nudów :D
czytalem na necie ze malzenstwo pawła się rozpadnie, ale pojawi się teresa :D

dymas23

Ciekawe, czy jeszcze pamiętają, że to chyba kuzynka jego matki :D pewnie nie.

Noane

ale to chyba im nie przeszkadza co? przecież już kiedyś byli razem i chyba mamuśka była z tego zadowolona :p

dymas23

Skoro ten jakiś kolega dawnego męża Gosi mógł być homo i hetero jednocześnie... :D

Noane

były mąż też był niby homo a potem Gocha z nim uciekła do USA bo wielka miłość xd
fu*ck logic xd

dymas23

A żona Pawła programistka pracy znaleźć nie mogła.
Bezrobotna programistka :D

Noane

To się nazywa biseksualizm więc to możliwe, że raz był z kobietą a raz z facetem

Dysia1118

Mówili o nim, że jest gejem, a nie, że bi.

Noane

Bo w Polsce takie orientacja jak bi to w ogóle coś niezrozumiałego więc łatwiej powiedzieć, że ktoś jest raz gejem raz hetero. Nie raz jak ktoś się spotyka i z dziewczynami i z facetami to wszyscy zszokowani i pytają 'to w końcu jesteś gejem/lesbijką czy nie'. Widać w polskich serialach też to podtrzymują. Na prawdę jest to śmieszne bo wystarczyłoby powiedzieć, że ktoś jest bi i tyle ale założę się, że większa część polskich telewidzów byłaby oburzona.
Ogólnie nie znam tego wątku bo tych odcinków MjM nie oglądałam więc mogę nie mieć racji, jednak wydaje mi się, że musiał być ewidentnie bi więc powinni nazywać rzeczy po imieniu.

Dysia1118

Zlituj się. Zrobili błąd, nie pierwszy raz zapomnieli o czym wcześniej toczyła się akcja, a to dorabiasz do tego nie wiadomo jaką ideologię.

Noane

A jak jest w Na Wspólnej? Bohaterka miała wcześniej wielu partnerów, później była w związku z dziewczyną i wszyscy mówili, że na chwilę była lesbijką ale jak zerwały to już była z powrotem hetero. Nikomu nie przyszło do głowy że może być bi.

Dysia1118

Od kilku lat nie oglądam "Na Wspólnej". Zresztą, to inna stacja.
W MjM to nie pierwsza pomyłka, Hanka w różnym okresach miała różne wykształcenie.

Noane

To w ogóle jakas daleka rodzina - pokrewieństwo między nią i Pawłem już nie istnieje (chyba się gubi wobec kuzynostwa do 3 linii)

ocenił(a) serial na 2

Tak. Kisiel mógłby wrócić.

ocenił(a) serial na 7

Sandra to była CIOTKA Zosi (młodsza przyrodnia siostra jej mamy).
Olek akurat dziś się pojawił.
Alę trudno na razie "zlikwidować" bo stała się członkiem rodziny.

MarinaSamira

co do Ali, mam nadzieję, że stara miłość nie rdzewieje, przyprawi Pawełkowi rogi z Jurkiem i wyjadą razem za granice zabierając ze sobą Basię

magdanm

O to to to, dokładnie na to się święci :D

ocenił(a) serial na 4
magdanm

dlaczego nie lubicie Ali? wg mnie, moze byc. za to Pawel i Madzia - masakra...

marajka

bo zupełnie nie ma w niej życia, wiecznie zmęczona, nieuczesana, ciągle się czepia Pawła nie umie zająć się dzieckiem etc. etc.

a za co Ty ją lubisz?

ocenił(a) serial na 4
magdanm

moze tez jestem wiecznie zmeczona, nieuczesana i sie ciagle czepiam :P a tak serio po prostu mnie nie drazni a to juz wiele. Madzi jakos nie moge zdzierzyc

ImSo_Fancy

Sandra zdaje się, że była ciocią Zosi, nie wiem, może to była siostra jej matki? nie pamiętam czy ona wyjechała z Szymonem do USA czy sama zniknęła po tym jak on wyjechał - tu, akurat nie żałuję, Dereszowska prawie w każdym serialu się pojawia

ImSo_Fancy

A pamiętacie Olę? Grała ją Anna Karczmarczyk. Miała jakieś 16 lat, pracowała w Oazie i była zakochana w Pawle, a on jej nie chciał. Co się w końcu z nią stało?

ocenił(a) serial na 6
Noane

Anna miała 19-21 lat gdy grała Olę, tylko wyglądała młodziutko ;) i jest ona właśnie jednym z tych beznadziejnych przypadków niewyjaśnionych odejść z serialu. Coś tam wkręcili wątek jej ojca na parę odcinków, i potem gdzieś przepadli

ImSo_Fancy

W wiekiem miałam na myśli, że postać była niepełnoletnie, było to powiedziane w jednym z początkowych odcinków z jej udziałem.
Właśnie widziałam tylko, że latała za Pawłem, ale potem

ocenił(a) serial na 6
Noane

Niee, powiedział że traktuje ją jak młodszą siostrę czy coś w tym stylu, i chyba do niczego większego nie doszło. Może sie całowali tylko, ale nie pamiętam

ocenił(a) serial na 7
Noane

Ola chyba w serialu obchodziła 18-te urodziny i Paweł zorganizował jej wypad na basen (cały dla nich) i podarował jej złotą rybkę.

ImSo_Fancy

Biorąc pod uwagę datę urodzin, to raczej miała 18-20 lat.

użytkownik usunięty
Noane

Pamiętam, że odnalazła swojego ojczyma, okazało się, że nie doprowadził do śmierci jej matki i gdzieś tam chyba pojechali ;p.

:

ocenił(a) serial na 5
witek_38

też jestem zawiedziona że nie ma Oli i Sandry. Mniej już lubię Dereszowską ale jako Sandra była super postacią, oczy wiśnie nie od razu. Olę też lubiłam, I lubiłam też Dorotę. Mogłaby Dorota, Ola, Sandra wrócić, a Sandra bardziej bo nie ma kto się zająć Zosią, ciekawe czy Zosia pamięta jeszcze o cioci Sandrze ? I jeszcze mógłby wrócić ten aktor Lewicki super był. Chciałabym żeby wrócił też Kamil,Kuba, Marzena, Jacek, Simona ,Stefan z Elką, Alicja , Jolka.

kinomanka_13

Nie pamiętam już, kim były Alicja i Jolka. Marzeny nigdy nie lubiłam, więc mi nie żal.

ocenił(a) serial na 5
Noane

gdy Marzena się pojawiła zaczęłam ją lubić, ale jak później chciała rozbić związek Olgi i Kuby i potem woda sodowa uderzyła jej do głowy jako dziennikarka to przestałam ją lubić, a Alicja to była nowa właścicielka przetwórni (co kupiła przetwórnie ) co miała romans ze swoim pasierbem Peterem, była przyjaciółką Simony potem Hanki, a potem Alicja wyjechała i później znowu wróciła, i potem znowu wyjechała niby do SPA a i tak potem nie wróciła, szkoda mimo że to była zła postać to ją lubiłam za charakterek, a Jolka to była przyjaciółka Hanki z domu dziecka co się zawsze razem trzymały, Jolka miała wyjść za mąż za Stefana a nie wyszła bo uciekła z przed ołtarza dla tego Andrzeja swojego chłopaka. Chciałabym żeby do M jak miłość wróciła Asia co brała udział w szansie na sukces, super była postacią szkoda że jej nie ma do fajna była a teraz to pewnie koncertuje.

kinomanka_13

para Asia-Boguś była fajna;-)

ocenił(a) serial na 5
magdanm

Boguś na początku był fajny, ale jak Asią pomiatał w sensie że nie odwzajemniał jej uczucia to już nie był taki fajny.

kinomanka_13

a to nie było tak, że on na początku nie odwzajemniał jej uczucia, a potem się w niej zakochał? a jej się włączyła opcja kariera i Ibisz?

ocenił(a) serial na 6
magdanm

Dzięki za przypomnienie wątków, które umkły mi z pamieci ;p
Wszystkich pamiętam,niestety tylko Boguś tak mi tylko jakby przez mgłe przelatuje. Kim on był, w jakich okolicznościach się pojawił i zniknął ? Pamiętam tylko jak wyglądał, nic więcej ;d
A Asi to wgl nie kojarzę

ImSo_Fancy

nie oglądałam początków Bogusia w serialu, ale był on kolegą Kingi, dom na Deszczowej wynajmowali najpierw od jego ciotki, później odkupili jak Piotrek dzięki Luckowi trafił 6 w totka
Boguś zajmował się w którymś momencie jakby menadżerką początkujących artystów, chyba tym sposobem poznał Asię, która pochodziła z prowincji i chciała zrobić karierę piosenkarki, a że nie miała gdzie mieszkać to załatwił jej mieszkanie na Deszczowej i mieszkała razem z Kingą i Piotrkiem. Ona od początku się w nim zakochała, on początkowo nie chciał się zaangażować i prowadził życie playboya, ale z czasem też coś do niej poczuł. W pamięci utkwił mi pierwszy raz, dla Aśki to był pierwszy raz w ogóle i na tą okazję podarowała Bogusiowi prawdziwy wianek;-). Ogólnie byli bardzo ładną parą i fajne scenki z nimi były. Aśkę grała Jadwiga Gryn.

ocenił(a) serial na 6
magdanm

o dzieki już wszystko pamietam :) ta Asia chyba 18 lat tylko miała wtedy. Oczywiście zniknęli tak po prostu, jak to w MjM ;[]

Noane

Z tego co się orientuję, to krótko po pojawieniu się obchodziła 19-tkę, więc nie mogła być niepełnoletnia.

A tak w ogóle, czy to aby nie była jedna z ostatnich ciekawych postaci w tym serialu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones