PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477564}

Mała Dorrit

Little Dorrit
7,8 2 050
ocen
7,8 10 1 2050
Mała Dorrit
powrót do forum serialu Mała Dorrit

pytanie jw.
kiedyś film byl w odc. na you tube , ale jakis czas temu zlikwidowano...

jagnapl

Jest umieszczony bezpośrednio na serwerze na stronie p*e*b*p*l (to serial w 14 odcinkach).
Jestem dopiero po dwóch, ale jak na razie, wrażenia jak najbardziej pozytywne ;)

Wega

chodzi o stronę peb.pl ?
jeśli tak, to jak tam znaleźć?
proszę o jasne wyjaśnienie, bom mało kumata ;)

jagnapl

Wchodzisz na stronę, klikasz u góry na 'search', wpisujesz nazwę "Little Dorrit" i wyskakuje Ci temat (mój post może zostać zlikwidowany, ale trudno - http://peb.pl/seriale/410762-rapidshare-little-dorrit-hdtv.html ). Tam masz poszczególne odcinki podzielone na party, które ściągasz bezpośrednio z serwera (w tym przypadku rapidshare. Tu chyba wiesz, jak ściągać? W każdym razie - wchodzisz w podanego na rapidshare linka, po lewej klikasz 'free user', czekasz, aż minie te 50 sekund i i klikasz 'download').
Mam nadzieję, że pomogłam ;)

Wega

Ach, później po ściagnięciu, musisz jeszcze połączyć te części za pomocą winrara, ale to już żaden większy problem ;)

Wega

dzięki za pomoc :)
zabieram się za oglądanie

jagnapl

proszę niech mi ktos wytłumaczy jak krok po kroku sciągnąc ten serial moze byc z napisami polskimi,..prosze jestem ciemna co do komputerow i nie mam pojecia jak to zrobic...niech ktos mi to wylozy w normalnym jezyku
:):):)prosto,latwo i przyjemnie z gory dziekuje

jagnapl

można też obejrzeć po angielsku na tudou.com. Linki są na stronie
surfthechannel.com (świetna tak btw) i mając napisy w pliku tekstowym,
można zawsze użyć notatnika i ręcznego przesuwania strzałką w dół;) to dla
niecierpliwych (czyli dla mnie). Z tego co wiem odcinki są też na
torrentach, ale nie wiem tego na pewno.

jagnapl

Ile jest w końcu odcinków? W internecie znalazłam 8 po 50 min, czyli jest to zgodne z tym, co jest napisane na filmwebie, że serial trwa ok. 8h, ale niezgodne z podaną tu liczbą odcinków: 14. Ktoś coś?

_M_M_

Właśnie sprawdzam i wychodzi na to że ilość odcinków jest zależna od długości. Ten co sprawdziłem to odcinek trwa 28 min. więc będzie 14 odcinków a przy dł. 50min , będzie 8. Jeszcze różnica może być taka że odcinek 1 i 2 , są połączone w jeden.

6058145

Na / cda / jest cały serial z lektorem , 8 części po 52 min.

_M_M_

W niektórych krajach wyszło 8 po 50 pare minut, a w innych 14 po ok. 30 minut.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones