PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119535}

Mała księżniczka

Shōkōjo Sara
7,7 2 130
ocen
7,7 10 1 2130
Mała księżniczka
powrót do forum serialu Mała księżniczka

:o ojej szukałam tej bajki...mam związane z nia wspaniale wspomnienia ehh troche inaczej ja zapamietalam ale strasznie chciala bym ogladnac ja ponownie..ma ktos moze te bajke ?

struna_janis

Na www.youtube.com jest dużo filmików z Małej Księżniczki ale po niemiecku. Muisisz wpisac hasło: kleine Prinzessin Sara. Są tam wszystkie odcinki, każdy podzielony na 3 części np. folge 1(1/3), (2/3) itd.

Betinka

:D dzieki !!! :>> super wielkie dzieki, lacze sie z tobą w miłosci do muminków przecudowna bajka, pozdrawiam gorąco z drugiego konca polski :PP

struna_janis

A teraz na YouTube można znaleźć odcinki w oryginalnym japońskim dubbingu, ale są pokazane napisy tłumaczące na angielski, tym razem hasło to: Little Princess Sara. Szkoda że nie ma w polskim dubbingu:(((

ocenił(a) serial na 7
Betinka

Taka wersja z japońskim dubbingiem też jest dobra:)

struna_janis

http://pl.youtube.com/watch?v=6p-bvW6sauo tutaj masz filmik po polsku z piosenka poczatkowa Sary :P

AgNeSssA

Na YouTube są już odcinki Małej Księżniczki po polsku ;D

arczewka5

Faktycznie i to dopiero są świeżo wstawiane. Jak super;))) swietny jest nasz dubbing, dobrze dobrany, chociaż spodziewałam się że Amelia miała milszy milszy głos;dd no ale tyle juz z pamieci mogło wylecieć po latach dlatego mamy szansę wszystko sobie przypomnieć od nowa. Odcinki sa zatytułowane Mała Księżniczka (Little Princess Sara-polish)

Betinka

co to sie stało z tymi odcinkami na YT? czesc ogladnelam wyjechalam a jak wrocialam to juz reszty nie znalazłam ....:<

Struna_Janis_Joplin

Pewnie znowu się uczepili o prawa autorskie i autorka musiała je usunąć;( ale one i tak łącznie trwały ze 2 godziny tylko;(

ocenił(a) serial na 9
Betinka

nie widziałam tego, ale to była pewnie ta dwu częściowa skrócona pełnometrażowa a nie ta odcinkowa co leciała w tv .
Tą dwuczęściową łatwo znaleźć na necie

ocenił(a) serial na 10
Betinka

Rzeczywiście kilka lat temu oglądałam na YT, ale ni ma. Skrócona werska 3h, to profanacja wspaniałego, lecz smutnego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones