PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798465}

Małe kobietki

Little Women
7,3 2 091
ocen
7,3 10 1 2091
Małe kobietki
powrót do forum serialu Małe kobietki

Wierna adaptacja książki, ale nadal niektóre wątki mi się nie podobały. I tak jak w książce, nadal ich nie rozumiem ;)... Czyli wszystko w normie :D.

ocenił(a) serial na 8
Aintha

Tak mi pieruńsko było przykro za Laurie'go, chociaż potem z Amy, to miałam ochotę go walnąć. Tak jak w książce z resztą. Ale seans należy do bardzo udanych moim zdaniem. Muzyka rewelacyjna...
Ale normalnie no nie mogę tak mi smutno teraz :(

ocenił(a) serial na 8
flapper_girl

Nigdy tego nie zrozumiem - dla mnie idealnie do Jo pasował zawsze. W przeciwieństwie do Amy...

Aintha

Mam dokładnie ten sam ból odkąd przeczytałam książkę i wciąż mam nadzieję na ekranizację, w której Laurie i Jo będą razem.

ocenił(a) serial na 7
Aintha

najlepsza wersja - ekranizacja to właśnie ten serial :) Gdyby LAurie i Jo w finale wylądowali razem, przypominałoby to bardzo losy Ani Shirley i Gilberta :)

ocenił(a) serial na 8
rxa

E tam :))))) Oni mi zawsze tak do siebie pasowali ;)

ocenił(a) serial na 7
Aintha

rozumiem, też lubie takie pozytywne zakonczenia. Szczególnie, że przez całe życie byli ze sobą bardzo związani. Brakowało tylko happy endu. Jednak serial Ania, nie Anna pozwolił mi się bardziej wczuć w tamte czasy .... Ogólnie też historia Ani, stąd może nawiązywanie i porownania do Ani i Gilberta....w razie Happy Endu :D

Aintha

nie byłam w stanie patrzeć na Beth, taka rozlazła guła-fafuła, że niedobrze się robi, muszę nowszą wersję zobaczyć, może będzie więcej życia w tej postaci ;)

kasiaosiedmiutwarzach

Piszę po 6 miesiącach ale czytałaś książkę? Beth była bardzo anemiczna w swojej osobie XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones