PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99827}

Magiczni Wojownicy

The Slayers Next
7,9 4 541
ocen
7,9 10 1 4541
Magiczni Wojownicy
powrót do forum serialu Magiczni Wojownicy

Dla fanów Liny Inverse mówię że można obejrzeć to Anime na Kreskówka tam są wszystkie odcinki tego Anime tak samo znajdziecie tam takie klasyki jak Dragon Ball albo Czarodziejka z Księżyca czy Wojowniczki z krainy marzeń i wiele innych seriali animowanych :).Tak więc przejdę teraz do Slayers więc tak to postacie pamiętam wszystkie no może oprócz wrogów ;(.Ale tak to tutaj w tej serii nie pamiętam już z kim walczyli ale chyba tutaj po raz 1 pojawił się Kselos albo Martina .No cóż chodziło chyba coś o potworach bo Kselos chyba bym z nacji potworów i no wiem że z tym niewidomym to była 1 seria tam o smokach i ten z niebieskimi włosami to była 3 seria a w tej drugiej to był chyba coś sobie przypominam taki chłopiec mały i Lina musiała go pokonać i pamiętam że jakaś tam bogini weszła w nią czy coś w tym stylu ;(.No niewiele już pamiętam ale chętnie bym obejrzał od nowa i nie tylko tą serię ale też te nowe które wyszły .Mangę też bym chciał mieć w komiksie kurcze tak się składa że nie mam ani jednego tomu a J.P.F. u nas w Polsce wydało taka szkoda no cóż Dragon Ball mam chociaż wszystkie tomy :).No to jak ktoś by miał jakieś linki do filmów bo też nie miałem okazji obejrzeć Slayers Movie a widzę że trochę tego było ;).Kurcze w ogóle to tylko te 3 serie na Rtl 7 obejrzałem a tak to filmów nie miałem okazji obejrzeć :(.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones