PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99828}

Magiczni Wojownicy

The Slayers Try
7,9 3 833
oceny
7,9 10 1 3833
Magiczni Wojownicy
powrót do forum serialu Magiczni Wojownicy

Cała manga Slayers to super dawka humoru i śmiesznych gagów ale też dobrych walk dobra ze złem i setek wrogów .Tak więc dla mnie w całym serialu najulubieńsza postać to Lina kochałem tą czerwonowłosą czarodziejkę jak byłem mniejszy :).Jej wybuchowy charakterek i te jej zmiany nastroju albo zachowanie choleryczki ;).Wspaniały był też Gałri i te jego idiotyczne zachowania .Albo niezdarna Amelia też jej niezłe balony w tym anime zrobili ;).No cóż Filia była też fajną postacią najlepiej jak przywaliła Gałriemu młotem w łepetynę bo ją obmacywał Xd.Ale najlepsza była Lina jak dobrała się do jedzenia to cała knajpa zbankrutowała Xd albo najlepsze było jak się wnerwiła wtedy od razu wszystko rozpierniczyła :).Echhh to było Anime że miałem zawsze ubaw chociaż mało się pamięta to jednak coś tam mam w pamięci jak to Lina walczyła z tymi coraz to nowszymi wrogami ;).No tak to jakiegoś tam Szabraningo potwora to pamiętam ale wszystkich nie pamiętam już .Mangę bym chciał mieć w komiksie bo było wydane u nas w Polsce wszystkie 3 serie w 8 tomach no i cóż ja nie mam ani jednego niestety ;(.Kurcze a chciało by się mieć bo to była dla mnie Klasyka Anime japońskiego.

Kinematograf

Racja... Jednak jak dla mnie Xellos i Philia są najlepsi w Slayers Try ^^
Uwielbiam ich kontakty, co daje temu anime ode mnie duuuży plus.
Można powiedzieć śmiało ; PRZECIWIEŃSTWA SIĘ PRZYCIĄGAJĄ! ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones