PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779790}

Maltese: Na tropie mafii

Maltese - Il Romanzo del Commissario
6,6 185
ocen
6,6 10 1 185
Maltese: Na tropie mafii
powrót do forum serialu Maltese: Na tropie mafii

Świetny serial

ocenił(a) serial na 8

Druga połowa serialu zdecydowanie lepsza od pierwszej, typowy zabieg Leonarda Fasoli. Mimo niewysokiego budżetu produkcja prezentuje się świetnie, gdyż jest to serial, który nie drogimi bajerami, a scenariuszem stoi. Oprócz świetnego scenarzysty na szczególną pochwałę zasługują utalentowani aktorzy i cała ekipa zdjęciowa, która zaprezentowała nam piękne kadry z Trappani.

Slender03

Ładne ujęcia, ale fabuła serialu nie jest oględnie mówiąc niczym nowym. A tak nawiasem skąd ten Leonard fasola. Z Bogiem i proszę o odpowiedź.

ocenił(a) serial na 8
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Leonardo Fasoli to jeden ze scenarzystów „Gomorry”. Chodziło mi o to, że zarówno w jednym jak i w drugim serialu coś zaczyna się dziać dopiero w drugiej połowie serialu. Ale jak już coś się dzieje, to z pompą. Fabuła może nie jest niczym nowym i innowacyjnym, ale wg mnie mimo to prezentuje się świetnie.
Z Bogiem

Slender03

Tylko, że Fasoli nie ma nic wspólnego z tym serialem.

ocenił(a) serial na 8
perun_6

Nie ma go na Filmwebie, ale to nie znaczy, że nie pracował przy tym filmie. Zauważ, że w bazie filwmebu nie podano scenarzystów. A za to jak oglądasz serial to w każdym intro masz napis: Scenariusz - Leonardo Fasoli i Magdalena Ravagli.
;)

Slender03

Sprawdzałem na IMDB.

ocenił(a) serial na 8
perun_6

https://www.imdb.com/title/tt5560712/fullcredits

Ja też :)

Slender03

Dodali, bo jak sprawdzałem, to go nie było :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones